Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz BullZeye #12 üzenetére

    annyiban igazad van, hogy pontatlan voltam: "akár" tízezer dollárt is fizetnek

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • bteebi

    veterán

    válasz BullZeye #12 üzenetére

    Én is azt számolgattam, hogy valahogy nem jön ki a matek :U. Mindenesetre ha igaz lenne a 199 és 10000 dolláros büntetés, akkor igazén dühös lehetne az, aki nem használta az alkalmazást :DDD.

    Azért ez kész:

    "a vibrátor használat közben percenként hőmérsékleti adatokat, valamint a használat intenzitását mutató információkat küldött el a Standard Innovationnek, de emellett természetesen még számtalan személyes adatot is, a használat idejét, gyakoriságát stb."

    A "stb." rész kifejtése: a beépített CCD és optika segítségével tíz másodpercenként készít egy képet is, biztos ami biztos. Ezt persze még megosztja vagy 50 céggel. (Amúgy lehetne értelme egy Instagram/Facebook auto upload funkciónak is.) De persze csak a customer satisfaction fokozása érdekében :P. Aztán meg furcsállja a felhasználó, hogy ilyen emaileket kap:

    "Örülünk, hogy nagy elégedettséggel, napi szinten használja termékünket. Az elmúlt fél évi használati adatai alapján a legintenzívebb élményt az ébredése után kb. 20 perccel, az eszköz teljes hosszát kihasználva, maximális fokozaton érheti el. Az összehúzódások intenzitása alapján azonban ajánljuk figyelmébe az XL termékünket, amit a következő hét végéig early bird áron, 20% kedvezménnyel rendelhet meg. A fényképeit figyelembe véve különösen ajánljuk fogyitablettáinkat is, amit az XL-lel együtt csak most, 25% kedvezménnyel rendelhet meg. Szomszédjának, Emilynek és férjének nagyon beváltak, és mindketten teljes odaadással használják mindkét termékünket. Rendelje meg most!"

    "De végül is peren kívüli megegyezés született, a Standard Innovation örömét fejezte ki"

    Akkor legalább a végén mindenki vidám volt ;].

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák