Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Konzol #75 üzenetére

    "Hogy tiszta legyen a dolog, ez nem Windows szapulás akar lenni, és nem azt jelenti, hogy ne lehetnének olyanok, akik élvezik a vele való munkát, csak annyit, hogy számomra egy nehezen használható, kicsavart logikájú és abszolút nem az általam logikusnak tekintett módon működő dolog."

    Ehhez szoktál hozzá, ennyi. Én attól kapok hülyét, amikor keresnék egy programot vagy rendszerfájlt, és ahelyett, hogy Windows meg Program Files mappa a C:\ meghajtón, szembesülök azzal, hogy meghajtók sincsenek, csak egy tucat mappa fogad, és akkor sakkozzam ki mit hol találok. Nekem ez teljesen logikátlan, nem ezt szoktam meg.

    #73 Bici: Örvendetes, hogy a karmicban már benne van a beta, mert végleges nem mostanában lesz belőle... Bár most meg a ló túloldalára estek Ubiék, kernelből azért talán nem kéne RC-t használni. :))
    Kicsit olyan ez mint a ProSavage driver, 2 évig vártam rá, aztán meguntam. A szomorú az, hogy a fejlesztője is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák