Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz 8th #16 üzenetére

    Teljesen felesleges ilyen bő lére ereszteni a mondandód. Írhattad volna azt is, hogy dögöljön meg vagy kussoljon mindenki aki boldogtalan mert te állítólag felálltál a padlóról és ha neked sikerült akkor mindenkinek sikerülnie kell. Szerintem ez őszintébb lett volna.

    Thanos was right.

  • lolller

    tag

    válasz 8th #16 üzenetére

    Akkor mondhatnád, hogy rendben van az életed, ha a nálad gyengébbekről nem beszélnél ilyen indulattal és kioktatóan. Nagyon szűk a látóköröd egy teljesen más közegből indult az életed szociálisan és mindenhogy mint az általad elítélt mély szegénységben élő réteg. Ne érts félre, ez nem támadás részemről, de a Te személyiséged pontosan ugyan úgy osztályozva van pszichológusok körében mint a szerhasználó személyiségek a tiéd a következő: 30+-os korosztályra jellemző, a saját egyéni sikerei után kialakuló "tévedhetetlenség" érzése. Mindenkinek megvan a maga nyűgje, érdemes lenne azt is vizsgálni, hogy az általad vázolt egyén előtt milyen szülői példa volt mondjuk a problémák megoldásának tekintetében, stb, lehetne ezt még boncolgatni. Például vizsgálhatnák azt is Téged milyen okok és milyen rossz döntések nulláztak le anyagilag, ugye ez egyértelmű? Nem véletlen olyan bonyolult téma a szociológia... Azért nem egy sör mellett fogjuk ezt megvitatni, Mi aki egyféle képpen látja a világot.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • #90088192

    törölt tag

    válasz 8th #16 üzenetére

    Te egyszer álltál fel, én már számon sem tartom hányszor, annyiszor kezdtem 0rol minden téren.
    Nem erről van szó a boldogságot nem a rendszertől várjuk, mi csak azt szeretnénk, ha a lehetőség nem arról szólna amiről most.

    Ez a jelenlegi megoldás egyszerűen robotot csinál az emberből és ebből így próbálnak kitörni, egyfajta alternatív valóság ha a hallucinogén dolgokra gondolunk, vagy csak egyszerűen elnyomni a rendszer által generált ürességet.

  • lolller

    tag

    válasz 8th #23 üzenetére

    Én meg az ilyen embereket nem nézem semmibe. Pedig rólam is sokan mondják, hogy tapló vagyok, de én legalább megtanultam már, hogy nem kell mindent kimondani amit gondolok. Engem nem tesz jobb emberré a vélt vagy valós igazammal való másik ember megalázása. Ezt lehet Neked sem lenne gond szem előtt tartani, mielőtt ezzel a mentalitással és a szavakkal való megalázásra jönne egy olyan válasz ami nem szavakban fogja kifejezni a nem tetszését. Utána jön az, hogy nem lesz mivel felállnod a legközelebbi mélypontodból, lábak nélkül. Lelked rajta, hogy te hogy látod a világot még, ha ilyen frusztráltan is teszed, de a stílusodon bőven lenne mit finomítani, mert ez már több mint sértő.

    Hidd el nekem, kitudnálak elemezni Én is, más is olyan stílusban amiből a következő "felállást" tervezgethetnéd, de felmerül a kérdés ez kit visz előre? Abban ahogy írsz, semmiféle segítőszándék sincsen, szimplán jól esik neked a másik ember taposása még, ha nyájasan is azt kommunikálod, hogy te ezt azért teszed, hogy neki jobb legyen. Tudod, Te is, Én is, hogy ez nem így van. :)

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • Narxis

    nagyúr

    válasz 8th #19 üzenetére

    Abból indulsz ki, hogy egyformák vagyunk, se fizikailag, se mentálisan nincs 2 egyenlő ember. Ez nem felmentés arra, hogy akkor az embernek semmit se kell tennie azért, hogy elérjen valamit viszont egy igaz megállapítás. Lehet látni a hajléktalanokon, hogy bizony ez a rendszer szedi az áldozatait viszont semmit se tesz azért, hogy visszaterelje őket a társadalomba és egyre nehezebb lesz ahogy megszűnnek a fizikai munkák és egyre jobban előtérbe kerül a kreativitást, gondolkodást igénylő munka. A folyamatosan változó világ találkozik az egyre stresszesebb, egyre kiégetebb, egyre megcsömörlöttebb társadalommal. Ebből jó nem sülhet ki.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák