Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz raider21 #408 üzenetére

    Bocs, de én (szerencsére) más vizeken evezek: BTEL, szal a T-hómy-s csomagokhoz semmi közöm :). Ezt a mostani DSL-360R modemet én vettem anno, s magam kötöttem be a netet. De ADSL témában nem mozgok otthonosan. Asszem sima ADSL netem van, nem ADSL2, ki tudja :).
    Szolgáltatómmal már beszéltem múlt hónapban telefonon, és hűségidő után van lehetőségem ugyanerre a 15/0.9-es netre kevesebb havidíjért, vagy választhatok 25/5-ös netet változatlan díjszabás mellett. Ügyfélszolgálatos mondta, hogy necces a 25/5-ös net, mert előfordulhat, hogy nem jön maximumon. Amikor 8/0.7-ről váltottam 15/0.9-re (szintén változatlan díjszabás mellett), akkor is ezt mondták, hogy necces :). Maxon persze sosem ment a net, de én megeleégednék azzal, ha a köv. váltáskor 25 helyett csak 21Mbit lenne a letöltés, lényeg, hogy felfelé nagyobb legyen 1-nél, és min. legyen 3.5-4Mbit felfelé.

    Csak a modemben nem bízom, hogy jó lesz-e, és fingom sincs, milyen típus lenne az ideális :F

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

  • r-chee

    őstag

    válasz raider21 #410 üzenetére

    Köszi, így már világosabb lett a kép :). Az elején nem gondoltam volna, hogy még modem után is kell rohangálnom, ha majd nagyobb sebességet akarok. Egészen addig, míg nem olvastam dchard írását :).

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák