Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    Sziasztok!

    Modemek és vonalak... leszűkítve az én otthonomra! :D

    D-Link DSL-360T, itt megjegyezném, hogy egyik program se volt hajlandó kiolvasni az adatokat, hiába volt minden beállítás jó!

    Itt még 8/512-es net:

    Speedtest szerint olyan 5500-6000Mbit volt a tempó.
    A letöltések ha minden jól ment 700KB-tal stabilan mentek, feltöltés max 50KB.
    Nem hiszem hogy szakadozott volna a vonal vele, ha torrent megy, akkor a router nem bírja a http forgalmat egy idő után, de nem hinném, hogy a modem hibázott volna valamikor is.
    Szerettem! :)

    Aztán átváltottam nagy nehezen a 15/900-ra, úgy volt hogy nekem kell a modemről gondoskodnom... erre egyik nap jött egy ürge, hozott egy 360R-t, régi modememet meg elvitte! :(

    Tehát most D-Link DSL-360R, 15/900-as nettel:


    Ezt a szinkront valamikor 17:30kor építette fel!

    Aztán este végre szabad lett a net, úgyhogy a telefont kihúztam, és most ennyin csatlakozott:


    Speedtest szerint 12Mbit körül van a net, letöltés stabilan 1,4MB, feltöltés 100KB.
    Még elég friss, idő kell neki, hogy kiderüljön milyen gyakran fog szakadni, ha egyáltalán fog... :D
    Persze ha úgy alakul jönni fog a 321B, de most először a routert kéne lecserénem.

    Mindezt azért osztottam meg, hogy más is láthassa ugyanazon a vonalon, zéró fejlesztés nélkül micsoda különbséget jelent az ADSL2+! :)

    Dchard-nak pedig ezúton is köszönöm minden munkáját, és a segítségét! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák