Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Tapsi #17 üzenetére

    "Annyira jellemző a magyarokra az ilyesfajta álokoskodás.."

    Hagyjuk ezt! Ettől nem javul meg semmi.
    Ha nem cseszegtejük egymást, hanem normálisan vitatkozunk, akkor mindenkinek jobb lesz.

    A többi mondanivalóddal egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • blueMerle

    veterán

    válasz Tapsi #17 üzenetére

    közben fogalma sincs sem az üzleti világról, sem az online tartalomszolgáltatásról, a költségekről már ne is beszéljünk

    Kedves Humorherold,

    mint Nokia márkabolt és szerviz tulajaként nem vagyok vele tisztában, milyen árak vannak efféle területeken? :U Miért vagdalódzol ilyen dolgokkal, mikor fingod sincs róla ki vagyok? Nem a tizenéves butagyerek sarki Pistikével beszélsz úgyhogy ezt az álokoskodás dumát hagyd meg magadnak a többi elképzeléseddel együtt, hogy ki is lehetek.

    Nagyon is tudom milyen összegek repkednek az informatikában. Csupán annyit jegyeztem meg, hogy ezért a pénzért a mailes infócsere szegényes. De amint olvasom, Te ezt tartod egyszerű és jó megoldásnak, nem pedig egy sokkal átláthatóbb online adatbázist, akkor azt hiszem nincs miről beszélnünk :)

    Amit pedig felsoroltál, az vicces. Ehhez a melóhoz elég két ember, egy bérelt irodahelységben, nem kell az általad felsorolt hadiflotta, mondjuk a testőrséget kifelejtetted mert miértisne? Hagyjuk, teljesen, totálisan más felfogással gondolkozol, el sem tudod képzelni hogy valamit lehetne olcsóbban is, a nyugat még messze van :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák