Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandi350

    csendes tag

    Csak leírom a tapasztalataimat ha esetleg valakinek szüksége lenne rá!
    Immáron 5. éven van nekem meg ez a notebook, nagyon meg voltam vele elégedve.
    4 évig használtam napi szinten többnyire hálózatról, most bír még 1,5 órát az aksija.
    Mikor megvettem Win 7-et raktam rá és csodaszépen elfutott, aztán jött rá a Win 8 na azzal még jobban hasított most is az van rajta. Win 8.1 és főleg a 10-es már érezhetően visszafogta nekem a gépet.
    Win 8-al viszont viszonylag hasít, böngészéssel FullHD filmmel nálam megállja a helyét.
    Problémám a géppel sosem volt, semmilyen féle. Szeretném ezt a gépet még használni 5 év múlva is bár most már csak itt áll az asztalon 1 éve, itt ott bekapcsolom ha valahol hálózatot kell konfigurálni.
    Ha esetleg valaki most 2016 lassan 2017-ben egy ilyen gépet szeretne venni ajánlanám neki persze csak ha nagyon nagyon jó ára van. Torrent futtatásra 24h-ban tökéletes esetleg média szervernek is jó, csendes gép és kikapcsolt képernyő mellett nem fog 10W-tól többet fogyasztani.
    :R

    „Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

Új hozzászólás Aktív témák