Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz gyurkikrisz #8 üzenetére

    Hát végülis nem kell visszavennem, de megteszem.

    Egyrészt ismerősnek adtam el, így még jobban ég a pofámról a bőr, másrészt meg eleve nem akarok kitolni vele, mert ő viszont masszívan használja (-ná) a messengert.

    Amúgy nem egy nagy technikai ember tetszett is neki nagyon a telefon, mondta, hogy az ő igényeinek maximálisan megfelelne (én is szerettem, de most hozzájutottam egy P8-hoz), viszont a messengert azt masszívan használná.

    Én meg nem tudtam, hogy ez lesz ami most van (nem olvastam utána, nem is figyeltem fel rá, mert úgy általánosságban nem törődöm semmilyen FB-os dologgal), szóval valamilyen szinten nekem is pofon volt ez az egész. Így inkább visszaveszem. Jobb a békesség. :B

  • Burki

    aktív tag

    válasz gyurkikrisz #8 üzenetére

    Ugyanígy voltam éveken keresztül én is. Annyira szerettem,hogy a kisebb-nagyobb hibákat hajlandó voltam elnézni. De az amit a WP 10 bevezetésekor műveltek, annyira felháborító volt,hogy eladtam a francba és vettem egy iPhone-t.

    Nem kizárt,hogy szerencsétlenebb darabot fogtam ki,de azért az nonszensz dolog, hogy többszöri újratelepítgetés, heggesztgetés után sem tudtam a Lumia 830-ra olyan rendszert tenni ami egy hónapnál tovább bírta összeomlás nélkül, illetve egy 9 órás munkanapot nem bírt végig úgy a telefon,hogy ne kelljen powerbanket hurcolásznom magammal, az szerintem nem túl vállalható. És emellé jött a sok kellemes apróság, mint például az,hogy nem tudtam csatolmányt megnyitni az e-mailekből, vagy csatolni az e-mailekhez.

    Support terén az MS nem túl erős, ahogy olvasgatom a híreket mostanában.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák