Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz oO7 #389 üzenetére

    "amúgy kíváncsi lennék, hogy neked mi érdeked fűződik ahhoz, hogy bebizonyítsd, hogy a Win8 nem jó meg nem lesz sikeres meg hasonlók?"
    Visszakérdeznék. Neked mi érdeked fűződik a minden kritikát elutasító ajnározáshoz?
    De hol írtam, hogy nem jó?
    A dolog úgy indult - itt is, máshol is -, hogy használtam, nem tetszett, és nem a kinézete miatt, hanem mert csomó funkció van, ami pl. nincs, emiatt az a véleményem: a csempe kretén a desktopra (nyugodtan keresd vissza, amiket írtam). Erre föl jöttök ti, hogy de márpedig ez jó, hibátlan, igenis tökéletes a desktopra is. Mert az MS ezobioökopszicho szakemberek véleményével megtámogatva így döntött, és kuss. És ti ezt teljes mellszélességgel kiállva támogatjátok, mert adjuk meg a lehetőséget az újdonságnak. Légből kapott számokkal dobálóztok, hogy ennyit meg annyit adtak el, ilyen meg olyan sokan próbálták ki, és sikeresebb az indulása, mint a 7-é. Holott pont a számodra nem releváns számok mutatják, hogy a közelmúltban ötöd annyira nem volt népszerű, mint a 7-es. Mitől lenne népszerűbb megjelenés után? Erre meg a Win tabletekről szóló elemzésben az elemzők mondják, hogy coki: a konkurensekhez képest drága, és semmi plusz nincs, amiért érdemes lenne megvenni. Ha lenne ilyen plusz, a WP7 is sokkal népszerűbb lenne, az már bizonyíthatott volna. Jelenleg egyetlen vonzereje van: kurvára olcsón lehet megvenni.
    De én meg fenntartom magamnak a jogot, hogy amíg nem unom meg, addig rákérdezzek, cáfoló adatokat hozzak, stb. Nyílt fórumok. Ez van.

Új hozzászólás Aktív témák