Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Anno a Walkman talán utolsó olyan verzióját vettem meg, ami "mindent" tudott, de még nem a slim dizájn volt (a lejátszás stb. gombok még közvetlenül a mechanikát működtették). Oda-vissza játszott, rádiót tudott, tekerős hangszín plusz Mega Bass; eszméletlen jól szólt az akkori fogalmaim szerint. Nagyon szerettem, el is vitte a ballagási lóvé felét :)

    Hamar az elemvásárlás vált a szűk keresztmetszetté, mikor bevonultam. Vettem egy univerzális hálózati adaptert (nyilván nem hozzá való Sonyt, azt a Duna Plaza Sony boltjában se tudták, hogy van olyan), ami felgyorsította a lejátszás sebességét, dobhattam ki, mert nem vették vissza. Maradtak a tölthető ceruzaakkuk, amelyekkel talán feleannyi ideig sem bírta a cucc, meg a ceruzás pörgetés. Ez már a Discman korszak volt nagyjából, a "menőbbek" (értsd: akiknek volt rá pénzük) néztek is rám szánakozva a vonaton :D

    Régi, szép idők :)

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák