Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    Nincs itt a fórumon a elég dühöngős topic? Szidjuk, köpködjük: az MS-t, az Almát, a MÁV-ot, stb., stb?
    Szerintem tök nagy dolog. Hogy ki fogom-e használni? Nem tudom. Hogy költhetnék másra a pénzt? Biztos.
    De hogy ez tutira komoly beruházást, infrastuktúrát, emberi erőforrást, sok-sok időt és munkát igényel, az biztos.
    Én abszolút értékelem, és drukkolok, hogy ne fulladjon be az egész, ne ragadjon meg egy szinten, és ne legyenek olyan tahó utasok, akik ezt megrongálják, ellopják.
    Várom, hogy a MÁV is bevezesse, mert elég sokat ülök vonaton.

    (#49) imibogyo: "Ráadásul ezeken a rövidebb távokon vagy rövidebb távokat (50-60 km) képviselő megállókban, meg sem áll az IC." Ezért hívják IC-nek.

    [ Szerkesztve ]

  • ro_bert17

    őstag

    Ugye senki sem gondolja komolyan, hogy Magyarorsági vasút helyzetét, pikk-pakk lehetne korszerűsíteni? Mondjuk egy reggel fel kel a vezér, és úgy dönt, hogy na most x milliárdból kicseréljük az elavult vágányhálózatot. Más nap reggel meg úgy dönt, hogy az összes személyszállító vasúti kocsit kicseréli újra. Stb., stb.,...
    A másik: a személyszállítással foglalkozó üzletág, úgy dönt, hogy megrendel x összegért, egy szolgáltatást. Jelen esetben a wifit.
    Ők nem is rendelhetnek meg pályakorszerűsítést, mert a világon semmi közük hozzá. Kicsit szélsőséges példa, de olyan, mintha vennél egy notebookot mobilnetes kártyával, és reklamálnál hogy nincs mindenhol az országban rendes 3G-s térerő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák