Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Az autó maga gyönyörű, messzemenőleg elegánsabb és kifinomultabb mint a német autógyár prémium kocsiparkja.
    Mindennek ellenére ez a kezelési felület nagyon nem magától értetődő. Nektek és sok más embernek itt egyértelmű sok minden a kezelésben, de behuppan egy 40-50es emberke, aki nem ezen nőtt fel és jó esetben a klímát beállítja, de biztos, hogy nem fog tudni tolatási képeket váltani vagy bármi mást beállítani a kocsin.
    Valahogy nagyon túl van bonyolítva itt minden, szerintem nem ez a jövő a kocsiknál. Vagy a hangvezérlés vagy olvassa a gondolatomat, de még az is jobb lenne ha a szélvédő alja maga lenne egy kijelző / vagy maga az egész egy átlátszó kijelző lenne (a technika már adott is amúgy..) és átfedéssel látható lenne minden + hozzá egy retinakövető és kész. Ezek is adottak. Bár itt egy szélvédő csere egy kiskocsi ára lenne ha jön a kavics...
    Amúgy simán befért volna még 2-3 tekerőgomb és ehhez hozzá lehetne programozni mindenkinek azt amit akar. Vagy 10 gomb a kocsiba mini oled kijelzőkkel így bármire rá lehet programozni bármit. Van nyomásvisszacsatolás, mégis hitech és klassz.

    Amúgy nem értem a gyártókat. Sokkal olcsóbb lenne egy 10"-os helyet kihagyni és tabletra rádobni egy kezelőprogit. A világ évente változik már, egy tabletet kidobni és venni újat amire frissíteni a volvo progit sokkal gyorsabb és könnyebb. Pénzforrás is mert fizetős lehet a frissítés.
    Asszony bedobja a tabletjét és Ő rá állítodik rögtön a kocsi. Aztán az Uraság és rákapcsol.
    Végtelen jó ötletem van :)

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz #76385920 #17 üzenetére

    Le vagyok maradva :)

    De már látom magam előtt a 20évvel későbbi jövőt. mindenhol önvezető autók (amik csak a márkaszervízbe tudnak elmenni este amíg alszol..) aztán egy nagy napkitörés, minden elektronika off, én meg vígan száguldok az étolajjal megtankolt elektronikát nem is ismerő régi tranyómmal :D

    Cifu
    Nem feltétlen, mert a gyártó simán kérhet minden éves frissítésért pénzt. Mindent meg lehet oldani, hogy pénzbe kerüljön.. Vagy a használati jogokat veheted csak meg és elő kell fizetned rá. Autógyártók álma lenne :)

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák