Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Depression #39 üzenetére

    Én is dolgoztam legutóbb 3 fiatal sráccal, akik bizony nagyon el voltak szállva maguktól, de ez a korosztályukra jellemző általános hozzáállás. A lányom is ebben a korosztályban van, dettó leszar mindent. A srácokat sem érdekelte, ha hazaküldik őket. Megvonták a vállukat és max mennek haza apuhoz, anyuhoz. Egyik sem tudott hegeszteni. Csövet legalábbis nem. És sajna, egy atomerőműben éppen azt kellett volna. :D. Pedig a legjobb melóhely egy ilyen. De ők, ha éppen nem volt mit hegeszteni, akkor az égvilágon semmit nem csináltak. Ha két napig, akkor két napig. Be nem álltak volna másnak segíteni, akármi mást csinálni, ami éppen nem hegesztés. Pedig egy ilyen melóhelyen nagyon sokszor teljesen mást is kell csinálni. Nekem ez csak jó, én úgy nézem, hogy legalább van némi változatosság. Nekem sem jó, ha egész nap a fényt nézem és szívom be a sok xart. :D.

    Ha nincs egy gyökér magyar főnököd éppen, hanem mondjuk francia a főnököd. Akkor ok. Sajna olyan cégnél dolgoztam, ahol a legnagyobb seggnyaló gyökerekből lett a középvezető. És már nem volt alternatíva, így lépni kellett. Most egy kis pihi, aztán meglátjuk.

    Ps:

    Amíg nem ajánlasz tényleg korrekt béreket, körülményeket, addig aki kint van, nem fog hozzád elmenni. Hidd el, én tudom. Lehet, hogy itthon a 2k nettó soknak tűnne, de egy kint melózónak az csak 6 ercsi, ami meg egy vicc. P91-et hegesztettem 22-ért és mint utólag derült ki, kb. 3x haszonnal adtak el. ;). 20+ országban dolgoztam. És nem ez volt a legmagasabb órabérem.. (Norvégiában egy tűzőr kap 22-t.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák