Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Gergosz2 #28 üzenetére

    Az utóbbi 5 évben csak olyan játékokat warezoltam le, amik már megvoltak. Azokat is csak azért, mert a haverom haverja nem vette meg, de akar velünk multizni... Hát jó, akkor leszedtük, még 15 giga a gépre a meglevő eredeti mellé ugyanannak és toltuk vele is...

    De alapjában véve több eredeti játékot vettem ez idő alatt, mint amennyit kijátszottam. Most álltam neki a Half Life szériának. Várnak rám még ilyenek, hogy: Portal 1-2, Darksiders 1-2, Witcher 1-2, Alan Wake 1-2, Bioshock 1-3, Amnesia, Dear Esther, Flat Out 1-4, L.A. Noire, Metro 2033, Tomb Raider...

    És nevetséges, hogy mennyit költöttem ezekre. Nincs egy se, ami ne lett volna legalább 50%-ra leárazva...

    total90: Azért te egy kicsit túllőttél a célon azzal a vassal úgy hiszem... Sok hardvered ment a hatékonyság/gazdaságosság rovására... Amúgy meg én direkt időzítettem 2015-re a váltást az APU-k miatt. Akkor jön ki az Intel teljesen heterogén megoldása, szóval onnantól lesz igazán értelme minden játékot és programot heterogén módon írni. Így nem lövök mellé azzal, hogy olyan vas van a gépemben, amit nem használ ki egy program se. És hosszútávon talán a GCN-re váltás is kifizetődik...

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák