Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Humamage

    tag

    válasz fene_vad #1 üzenetére

    Pont ezt akartam írni én is :D Nem hiszem el, hogy ennyi év alatt nem jöttek rá, hogy aki letölti az nem egyenlő azzal aki meg is venné' Attől, hogy valami nem letölthető még nem lesz kelendőbb (sokkal) Egyszerűen iritál, hogy vannak hülyék akik ezt még mindég hangoztatják, az pedig egyenesen fáj, hogy van aki ezt be is veszi.. Szörnyű. :N

    Dicséretes a BSA tevékenysége, hogy ahol illegális másolatot talál azoknak szól, figyelmeztet (el tudom képzelni hogyan) a munkájukat azomban akkor koronáznák meg, ha elősegítenék a hazai szoftverpiacon azt, hogy 1. a szoftverek ára ne legyen az egekben 2. ne öljék meg a kisboltokat a nagyobbak. 3. Alternatívát kínálnának legális szoftverek beszerzéséhez, és itt nem arra gondolok, hogy vehetsz kalóz windows helyett eredetit, meg vedd emg az office-t, hanem pl tájékoztatnák a népet pl a free szoftverek működéséről, elérhetőségéről!! Netán az FSA-val karöltve rendeznének ingyenes tájékoztatásokat, előadásokat.. stb.. Ez számomra egy sokkal konstruktívabb és pozítívabb megitélés alá eső dolog lenne mint az ijesztgetés és a fenyegetés.

    Mióta a BSA-t látom a hírekben inkább elrettenteni akar, és agresszíven lép fel, ortodox módon írtva a kalózkodást, de senkinek nem jutott még eszébe náluk, hogy más megközelítéssel többet is elérhetnének.. A szemeben csak egy szánalmas szélmalomharc amit művelnek. :)

Új hozzászólás Aktív témák