Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Mirman #24 üzenetére

    Ez valahol az egyensúly aközött, hogy a szóban megnevezett kényelemért égetem a pénzt az ablakon, amiből se gyerekem, unokám, se senki nem profitál, vagy szerényebben, kisebben, más helyszínen esetleg, stb. [...] mondjuk a banknak fizetek, 30 helyett csak "20" évre, és egy kisfelújítás után ami a kezemben van, vagy ha elvisz a geth, az örököseim kezében, az ott van. (Jó esetben 20+ év után patkolok el, nem előtte).

    És faktor az is, hogy nem mindegy, milyen az életminőséged persze ezalatt a 20-30 év alatt ugye, szóval egyértelműen nem tudnék nyilatkozni, melyik a jobb út, bár én a bankosat választottam most.. minden hónapban egyre inkább az enyémebb az ingatlan.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • clon

    aktív tag

    válasz Mirman #24 üzenetére

    A belvárosi lakást nem kellene ide hozni, mert ha kicsit távolabb mész (nem sokat) máris megéri még hitelre is.
    A belvárosi lakás esetén is megéri, hiszen a végeredmény a saját belvárosi drága lakás így ott is megéri még hitelre. Kizárt tartom, hogy annyira olcsó legyen, hogy nem lenne elég a bérleti díj a törlesztőre - kivéve, ha többen veszitek ki DE akkor meg szintén megéri megvenni hiszen a többiek neked fizetnek így amit bele lehet tenni a havi törlesztésbe és neked lehet kevesebb lesz amit beleteszel mint mostani részbérleti díj...

Új hozzászólás Aktív témák