Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz antikomcsi #17 üzenetére

    Egyetértek. Most adtam el egy crt-t, a hirdetésben direkt szerepelt, hogy "szupergyors csatornaváltással" :D
    És 2 pizzát kaptam az árából :O
    Ezen kb. instant volt a váltás, semmi delay. Most meg? Ha van 100 csatid, mire végignézed melyiken mi megy, eltelik annyi idő, hogy az elsőn már más megy, így kb. kezdheted elölről..
    (haver is erre panaszkodik). Komolyan mondom nagyobb örömmel ültem le tv-zni mikor a kisebb, 20 csatornás csomagon voltam :)

    [ Szerkesztve ]

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • Clay

    senior tag

    válasz antikomcsi #17 üzenetére

    Nekem az előző okos tv-m egy Samsung 46D6500 volt, nem volt lassú, most LG C8-am van az se lassú. Ezt megelőzően egy Sony LCD-m volt ami nem smart, az se volt lassú (ezelőtt meg CRT-k voltak, de az más tészta). De a hálóban egy kicsi Samsung vmi 26colos smart volt, amíg meg nem halt a wi-fi-je, na annak a menüje tényleg lassú volt, de az az általam említett egypálcás verzió, most egy 32-es LG van a helyén, szintén egypálcás, természetesen jóval lassabb, a C8-nál. Ez csak a menüre vonatkozik, a csatorna váltás egyiken se volt lassú. Ezért mondtam, ha nem a kínálat aljából merítesz akkor nem lassú, ezért nem értek veled egyet. A régi, akár CRT-s korszakra ugyanez volt a jellemző.

    [ Szerkesztve ]

    A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

Új hozzászólás Aktív témák