Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz bambano #100 üzenetére

    Azt akartam írni, (elnézést ha félreérhető voltam, neked viszont nem lehurrogni kellene, én a véleményem írtam le és nem vitatkoztam), hogy a sokszerpelős piacon (kereskedelem) nem lesz érezhető áremelés. A kevésszereplős piacon (mobilszolgáltatók) biztos beleépítik az árba. Vagy mondjuk elodázzák a következő árcsökkentést ami szintén egy lehetőség, mert bárhonnan is nézzük a szolgáltatások ára folyamatosan csökken. Nem is feltétlenül a hangalapú már, de az adatcsomagokban lenne még mit csiszolni (100 mega 1000 forint havonta és társai.)

    Nagyon nehéz olyan bevételt szerezni hirtelen ami nem az emberektől vesz el. Igazán komoly eredményt a korrupció felszámolásával, és a racionálisabb állami működéssel lehet elérni, de ezek nem 3 hónapos intézkedések. Mondjuk kirúgni százezer köztisztviselőt többe kerülne egy éves távlatban mint a bérköltségük, a hiánycélt viszont 2 hónapon belül teljesíteni kell.

    Azt én sem szeretném, hogy ezt a lehetőséget a nagyok a piacszerzésre használják fel.

Új hozzászólás Aktív témák