Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AkosL

    aktív tag

    válasz Tapsi #10 üzenetére

    így van.
    nekem is jól jönne egy tablet és azért most, mert most jutottak el arra a szintre, hogy lehet használni normálisan, akár 10-12 órán át, 600g, így bárhova kényelmesen elvihetem, rajta van minden doksim, így bárhonnan tudok dolgozni, levelezni, stb. Tehát nekem nagy segítség lesz, ha végre kijön az ipad2/tegra2-es androidos cuccok.

  • ddekany

    veterán

    válasz Tapsi #10 üzenetére

    A nyugati ember nem épp arról híres, hogy szükségleteinek megfelelően vásárol... Nyilván ebből nem következik, hogy senkinek nem lehet erre szükséglete, szóval nem kell helyből megsértődni. Amúgy nekem a címben felvázolt összefüggés a legfurcsább, miszerint ellopja a PC-től a lendületet. Hányan vesznek PC helyett tabletet? Azt hinném jellemzően PC mellé veszik. Mert még a netbook-ot el tudom képzelni sokaknál PC helyett, de tabletet...

    Amúgy talán a hardvergyártók se lennének úgy besózva, ha PC helyett vennék az emberek... Az már sokkal izgalmasabb, ha (jellemzően) PC mellé veszik, hisz akkor 2x annyi kütyüt lehet eladni.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Tapsi #10 üzenetére

    "sokkal kényelmesebb lenne vele buszon / vonaton / ágyban olvasgatni, mint a notebookommal, vagy egy csiga-lassú netbookkal">Olvasgatáshoz mennyivel lassabb a netbook? Ilyen gyorsan olvasol? ;]

    (#39) rii
    Ha már:
    1. a LCD kisebb helyen fér el. Persze mindkettő szerelhető falra, de az LCD-nél kisebb az esélye, hogy lefejeled.
    2. Az autóknál messze nem a Triptronic az egyetlen fejlesztés. Ezen az oldalon van néhány "érdekes" törésteszt. Nekem a két Chevrolet, illetve a Renault Modus vs Volvo 940 ütközése tetszik,. Utóbbi különösen érdekes: "régi"(?), biztonságosnak hitt nagy autó vs (tervezésben, szerkezetben) jóval modenebb kisautó.

    (#46) Tapsi
    "A PC eladásokat erősen pörgeti a nagyvállalati szektor, amely a garancia lejárta után (~ 3 év) teljesen lecseréli a berendezést, ha jó, ha nem. Ott van még a nyugati (USA, Ny-EU) piac is, amely nem 6 évente, hanem 1-2 évente cserél konfigot (mert megteheti).">Ebben olyan nagyon biztos azért ne legyél. Feleslegesen, csak hogy minél jobb és modernebb gép legyen, nem cserélnek. Ha cserélnének, nem bukott volna a Vista. Szvsz. Lásd (#50) Sweet Lou 6. Mi a halálért cserélnék le az irodai gépeket 2-3 évente?
    "meg csillivilli Linuxra gondolok">Ehhez azért messze nem kell "2 magos proci kell, meg minimum 2 giga ram"

Új hozzászólás Aktív témák