Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Tigerclaw #28 üzenetére

    HA jövőre mondjuk januárban indul az e-jegy, akkor az indulásra októbernél későbbi időpontot mondani erősen pénzlenyúlás szagú, mondván, hogy 2 hónapra minek.
    Az is igaz, hogy ezek után kíváncsi leszek mikor indul el a rendes e-jegy rendszer, mert nem hiszem, hogy a fejlesztő vagy a BKK akar még egy ilyen blamát.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz #56573440 #46 üzenetére

    Más is, sőt szerintem az itt fórumozók is így jártak volna el.
    Megértem a kíváncsiságot, hogy érdekelte, hogy a hibát kihasználva még mihez lehet hozzájutni, de a hibánál meg kellett volna állnia. Mást se nagyon érdekelne, hogy bocs a routered kintről sebezhető, éshát a homemade videot az asszonnyal miért kellett megosztani írásra is a NAS-on? Jah és mehetnél egy videós tanfolyamra mert a világítás elég gáz, szóval most hogy átnéztem minden dokumentumodat ezeket a hibákat találtam. Ugye nincs harag? Á nincs, csak várj míg hozom az önjelölt etikus hacker szeletelő kis bicskámat.

    Az is módszer ha találok két sebezhetőséget, akkor az egyiket lejelentem, a másikat elkezdem kihasználni és TOR-on keresztül megszerezni az üzleti titkokat. Aztán ha mégis rájönnnek, hogy én voltam, akkor boci szemekkel pislogok, hogy dehát fiúk ismertek, már egy hibát lejelentettem, most néztem a másikat, hogy ez mennyire veszélyes, Isten bizony amint végére jártam volna a dolgoknak, hogy ez mennyire vészes szóltam volna, de előbb megtaláltatok, ügyesek vagytok, most akkor el is engedhetnétek....

    Szóval sajnos a T helyébe én is így jártam volna el. :(

Új hozzászólás Aktív témák