Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz ddekany #32 üzenetére

    lehet kapni asztali pc-be való alaplapot, ami itt-ott szerverre hajaz, amiben van ecc memória kezelési lehetőség.

    kinek mi a megalapozott, az, hogy egy-két helyen nem tudok lépni a földre dobált kipukkadt szerverektől, az megalapozott? hogy vasárnap éjjel kocsiba ülök, mert széthullott a vadiúj szerverben az scsi alrendszer, az megalapozott?

    nem is én döntöm el ezeket a dolgokat, hanem akinél a kasszakulcs van. ilyen rendelkezésre állású gépekért nem hajlandók alsó hangon 3-4-5x árat kifizetni. Akkor vegyem tele a polcot dzsunka pc-vel, ha megdöglik, megy a kukába, akkor is spóroltak 500-600k-t egy szerveren. Sajnos igazuk van. És a dolog nem úgy történt, hogy van egy halom dzsunka pc és a partvonalról kibicelek a márkás szerverek felé, hanem úgy, hogy volt egy halom dzsunkapc, megvetettem a márkás szervereket, mert elhitték nekem, hogy az a jó, majd ezek a márkás szerverek sorozatban tönkrementek, úgyhogy most megint nem lesz márkás szerver.

    Azon meg már sírni sem bírok, csak röhögni, hogy a kinézetre sokkal gagyibb intel szerver másfélszer annyiba kerül, mint egy vele azonos képességű ibm. valakiknek nagyon súlyosan elgurult a gyógyszere.

    Meg ilyen apróságok, hogy elviszem a gépet hivatalos szervizbe, ahol annyit mondanak, hogy amelyiknek betűvel kezdődik a gyári száma, az vagy tönkrement már vagy tönkre fog menni hamarosan... jól megnyugtatott, van még pár márkás gépem, ami működik. De meddig? És mikor kell megint odaállnom a főnök elé, hogy már megint elszállt 800k az ablakon?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák