Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Meteorhead #31 üzenetére

    Figyu Én csak abból indultam ki ,hogy Én is részt vettem egy mostani E3-as Cinematik készítésében és ugye serverrekkel van számoltatva amibe zérő GPU.. Én csak ebből indultam ki semmi másból. meg abból amit az NV villantott a eral time rendereléssel. Meg a kihajtja nem hajtja szitu miatt.

    Mint írtam nem arról beszéltem,hogy GPu eltűnik és a CPu marad. hanem arról,hogy amikor 30%-40%-os terhelés mellett alszik a CPUm 50%-a azt is belehetne fogni VGA-hoz...

    Mint amikor ugye most volt már többször is téma ,hogy a vga is adjon feladoatot a CPU-nak.. Dreictx 12-be szintén egeydi programozások kellene majd / játékonként.

    -Szóval mitn írtam példának 40-60 fps produkál a 7870 OC-m a CPU-m fele meg alszik. Ha azt betudják fogni ,hog ymondjuk stabil 60 FPS legyen és nyugodtan menjen a Vsync egy átlag Monitornál vagy tv-nél így egyiket nem kell maxon járatni... fogyasztás szemontból csodás lehetne.

    -Másrészről ha valaki meg HIGH end FPS szeretne akkor kikapcsolja és ami a csövön kifér.

    Prgoramozási neházségek ide vagy oda Én értem mire céloztál vele,de ha egyszer a hardware-k igénylik nem .... stagnálhatunk old schoolba.

    Ezt a cikkhez csak azért hoztam fel mert ,ha ezt megoldja a Sony,hogy csak CPu akkor kizártnak tartom ,hogy nem lehet bekapcsolni a többi szegmensbe a GPU-k mellé.

    Kb olyan intenzitással mint amikor most a directx 12-vel i7 grafikus magját igénybe veheti egy TITAN-X is plusért és nem fogja lassítani.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Whysperer

    addikt

    válasz Meteorhead #42 üzenetére

    Én rétme amit te mondasz , de amikor egy fix alaktrészes gépnél fontos lehet az az 5-10 fps ahhoz,hogy stabil 60 fps legyen. akkor mért is probléma? Vagy,hogy pont azzal nem kell VGA-t cserélned mert úgy megint pont jó? Softwaresen? Én itt midnen tlátok csak problémát nem é s kihasználatlanságot nem.

    Most pl Oculus gép igény... i5 és 290x -- lehet egy hasonlóval akinek mondjuk fx6300 van meg egy 270x - 280x .. nem kell cserélnie....

    Érted egy Ps4-be hol van fx8350+290x teljesímény? ergo oculus nem jó ps4-re holott egy hasonló dologgal lehetne akár?

    Én csak erre gondoltam. <<<<------ Ami nem feltételen helyes meglátás!!

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák