Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    ilyen paraméterekkel itthon most is lehet venni 55-ös lg-t boltból 300e körül, az egy picit kevesebb mint 1200 usd
    OLED55A13LA
    ráadásul ott van support, nem ma kezdték az oled panelek gyártását sem ( : a rendszer is elég jó, a remote táv is
    úh. nem tudom ki rizikózna még akár 100 usd-vel is olcsóbban egy kínai branddel
    ha esetleg 100 usd-vel olcsóbb is lenne, az "olcsó oled" fogalmától akkor is igen messze lenne, szerintem

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Hopkins95 #4 üzenetére

    minden eladható, csak ár kérdése
    itt az ár nem stimmel
    az lg talán az első gyártó aki nagyban tolja az oledet, mondhatni őstermelő
    a rendszerük kiforrott, kb soha nem volt vele problémám a b8-nál, nem úgy láttam hogy a legtöbb "smart" rendszerre szintén elmondható lenne
    a magic remote nekem nagyon bejött - szubjektív -
    a supportjuk nagyon jó, legtöbb esetben házhoz mennek és cserélik a panelt ha nyűg van
    ide jön egy noname brand, valószínűleg mindenben gyengébb mint az lg, azonos áron is kinek kellene? ( :
    az meg senkit nem érdekel, ha eza nyitóáruk, amíg az lg-nek van olcsóbb ajánlata
    1200 usd-ért a 120hz-es "fullos" modellek mennek itthon, a 48-ast épp nemrég néztem, épp itt az ideje hogy lassan beszerezzek egyet 350e körül
    ha meg az 1200 usd nettó akkor nagyon nagy vicc
    az a max 250e esetleg, részemről viszont ha 300e-ért van lg, akkor nem fogom 50e-ért ft-ért a fentieket lepaaszolni, nem adja ki a matek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák