Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigel77

    tag

    válasz schawo #21 üzenetére

    Én bringás berkekből úgy tudom teljesen külön részleget hoztak létre a cégen belül. Nem csak ez a termék lesz benne. Shimanonak van már elektromos váltása ( nincs bowden) Most jön ki a wifi elektromos váltás. Szerintem ahhoz a bringás szettekhez lesz tervezve. A formája is olyan, hogy inkább egy kormányra illik. Ne egy Go Prohoz hasonlítsátok. UI: A Shimano nem matrica márka. Ha terveznek valamit, azt házon belül teszik.

    Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

  • Rigel77

    tag

    Találtam egy kicsit bővebb anyagot a kameráról.

    "Rendkívül nagy felbontást és magas szintű képtechnológiát alkalmaz, HD-minőségű filmfelvételeket készít, nagy fényerejű (F2.0-ás) objektívvel, amely a kedvezőtlen fényviszonyok mellett is kiváló képminőséget biztosít. A szenzor 16 megapixel felbontású CMOS típus, hátsó megvilágítással, 1080p HD videofelbontással. 135°, illetve szuperszéles 180°-os látómezőt kínál, 90 fokos digitális elfordíthatósággal, amely lehetővé teszi a kamera tetszőleges felszerelhetőségét is. Mindössze 86 grammot nyom a mérlegen, kisméretű készülék (70X44X30 mm), zsebben szállítható, nem nagyobb egy csomag kártyánál! Kiváló vízhatlanság jellemzi, amely mind a vízi sportok, mind a kerékpározás terén elengedhetetlen. 10 méterig víz alá is vihető, az IPX-8 szabványnak is megfelel. Fejlett csatlakoztatás és integrálhatóságot biztosít: WiFi-vel iOS és Android okostelefonokkal párosítható, illetve ezekkel távirányítású üzemmódban üzemeltethető, ANT+ és ANT kompatibilis, azaz képes a kerékpáron elhelyezett érzékelők (GPS, sebesség, pedálfordulat, teljesítménymérő) vételére, a filmfelvételre való kihelyezésére. Amiben pedig minden sportkamerát felülmúl, hogy a vezeték nélküli DI2 új D-Fly jeladását is fogja, azaz a kerékpár áttételi fokozatait és egyéb információit is filmen rögzíti."

    Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

Új hozzászólás Aktív témák