Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz sztikac #25 üzenetére

    LOL, hogyne lett volna AK47....
    En a 42. Barabya felderito zaszloajnal voltam AK47-D(deszant, behajthato valltamlas) volt rendszeresitve nalunk.Tobbieknek meg AK47-F (fa tus).

    GUGA:Ut ez az iras,mintha megint csak ott lettem volna,le a kalappal,nagy elmeny volt olvasni. Hat a reggeli az tenyleg fenomenalis volt,hanyszor panaszkodtam, hogy egy heten minimum negyszer volt toportyu meg hagyma... Felvettuk a talcat es mar repult is be kompletten a masik ablakon.
    Aztan haver mondta naluk meg paprikas malacorca volt rendszeresitve ,es hogy orult volna egy kis toportyunek :DDD

    Jo kis gyufasdoboz meretu szoros toportyu esetleg 99% vizet tartalmazo mustar virslivel.

    [ Szerkesztve ]

  • gaborbol

    őstag

    válasz sztikac #31 üzenetére

    De, igazad van.

    Utannakerdeztem katona ismerostol, AK-63d/f volt.
    Nem tudom miert, az eletemet mertem volna ratenni, hogy ak 47-volt.
    Nem vagyok egy fegyver buzi, de minden tiszteletemet elnyerte.3 honapig kusztunk masztunk vele a szarba/sarba/dzsuvaba, ki tudja mikor lettek utoljara belove, megis loveszeten megdobbentoen pontos volt.

    Toportyu krem az nalunk is rendszeres sztarvendeg volt, meg a jo kis gyikhus(kulonleges vagdalt), M zarolt keszletbol 12 eves babkonzerv, soroljam?
    Masnapos kenyer, frisset csak "szerezni" lehetett, de legalabb megmondtak miert. Nem fogy annyi es konnyebb is szeletelni.Ott a pont
    Amikor kopaszkent megmondtak a telephelyen,hogy te tisztes leszel, mert allomas parancsnok leszel ezen a gepjarmuvon.

    Mit nem mondjak levert a viz rendesen, ketto azaz ketto darab ilyen kocsi volt az egesz rohadt laktanyaba, mondom akkor fasza gaborka tuti megnyerte az osszes hadgyakorlatot. Majd amikor az oreg kozolte, hogy nincs benne valto meg feltengej, es hogy napjaimat alvas es unalom fogja athatni akkor mindjart mashogy lattam a honvedseget.

    En csak 1 evet voltam, de 2 evet tudnek rola meselni, ennyi balhet,sztorit nem hoztam ossze szinte egesz eletem alatt. Amugy ertelmetlen baromsag volt, ahogy mondod. Hogyan ussuk el az idot, PL falevelek osszszedes gyalasoval a laktanya teruleten."Disznovagas" a korletbe, ultrazas, stb...

    Telephely U.H-t egyszer adtam haverral, igazabol csak en mert, O diszkoba volt, de nem ez a lenyeg ejjel 1 korul,nagy csorompoles kiabalas, kimegyek hat az U.(ormester) all ott kannakkal, vodrokkel.
    Mondom WTF?
    Valasz: Figyi most csapoljuk a bmp-t kell nafta, hozzal kannat szivok le neked is.
    2 hetre ra valamelyik UH, lerohant ejjel az utihez, ornagy ur nagy a mozgas a gepjarmu telephelyen, kannakkal jarkalnak fel ala,erre az Uti.
    Fiam menjen vissza csak a helyre, ne torodjon vele ez nem a maga dolga.
    Reggel elindult a zsir uj DAC terepre,este megtankoltak nem emlekszem pontosan 2*380 liter? Mentek vele 5 km-t megallt. Es elkezdtek nezni mi a fax baja lehet,kocogtattak az uzemanyag szintjelzot, azt mutatta uresek a tankok, biztos csak rossz a mero, este fullra lett tankolva, mas lesz itt a gond....
    Na amikor a tankot kocogtattak akkor volt am a durvaeletbe...

    Putrizas,megmaradt javak megszerzes,ertekesites kb errol szolt 80%-abn

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák