Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Akkor ludditák előreeeeeeeeeeeeeee!!!

    Komolyra fordítva: nyugodtan jöhet az automata kocsikázás. Egyfelől, mert akkor láthatnám végre, ahogy a rendőrség vérvörös pofával erőlködik, hogy mit csináljanak, mert a trafiknak kb. lőttek.
    Másfelől, mert a kocsi nem csinál olyan dolgokat amiket az emberek imádnak. A szaxitól kezdve a vedelésig és alvásig bármi jöhet. Lett példa baráti körből pár elvett jogsira meg büntikre és perekre, egy vétlen balesetre legalább 2 jut, amiben a sofőr volt a barom.

    bambano: Egyszer úgy megnéznék egy olyan napot, amikor mindenki, mindenhol úgy vezetne, hogy az összes létező veszélyt belekalkulálja a tempóba. Plusz nincs fél kézzel vezetés meg leengedett vállak, döntött ülés és ilyen őri huncutságok. Sík kicseszett idegben szurikáta üzemmódban mindenki. Bármi hiba van: helyszíni golyó általi kötél.
    Bátran merem kijelenteni, hogy rövid időn belül igencsak behorpadna a benya eladás. Ez egyszerűen irreális. Amikor vidéken vagyok ilyen alapon nekem 10-el szabadna utazgatnom, mert olyan qrva idióták az állatok (is), hogy miután kifékeztem az őzet, az álló kocsiba majdnem beleszaladt a második. Hogy Pesten meg mi dugó lenne, na az is megérne pár drónozást.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Naturalist #103 üzenetére

    Teljesen mindegy, hogy önvezető kocsi fog kinyírni vagy Rezesova sz@rkészen, esetleg anyuci, akinek a büdös életben nem kellett még 180 fokot forgatni a kormányon a kocsiban 20-nál sem vagy hozzám hasonló, elvben fizikailag tökéletesen üzemelő fiatal, aki csak utazik, nem pedig rutinpályán szalad neki a rántópadnak 30 liter adrenalinnal, hogy na most Vatanen, ezt figyeld!

    Ez mind totálisan teljesen mindegy lesz. Ezt a jogfinek fogják élvezni meg a szakértők, akik jók voltak fizikából és életük végéig számolgatni akartak és elmentek ilyen pályára. A végén kijön, hogy ha a buszsofőr 3 embernek a bordáját beáldozza a buszon és 10 fokkal nagyobb kormányszöget vesz, valamint reggel bekeni a bal térdét Fastummal és lefekszik 13,4 perccel hamarabb aludni, majd kacsazsíros pirítós helyett vajasat eszik reggelire, akkor matematikailag lett volna esélye, hogy a lökhárító nem vasalja ki teljesen a barom körúti bringást, aki áttekert a piroson harminccal.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Naturalist #121 üzenetére

    Amíg a fordító előtt emberek sasolnak, addig max annyira lesz hülye a szoftver is, mint az ember. Cserébe a kollektív tudat olyan mélységeket tud kihozni a dologból, ami emberi szinten felfoghatatlan.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz csongi #174 üzenetére

    G Astra és A Zafira tulajoknak, akiknek imád a lámpa mattulni és lehalni a foncsor, valamint a lámpakapcsoló típushiba és grátisz egyes sorozatokban a tompított is előszeretettel ég ki a nappali menetfény körülbelül egy minimálbért spórol meg 2-3 évente. A kínai szarokról meg helytelenül felrakott cuccokról nem tudok nyilatkozni, 15k egy rendes 5 év garis szett is, felrakni is max 1 óra volt. Imádom, hogy nem rettegek attól mikor hív anyám, hogy megint kell lámpakapcsoló.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz lajthabalazs #420 üzenetére

    Így lettünk a 10 millió relatíve gyorshajtó országa :B Hiszen ha nem 0 a sebességed, akkor már relatíve gyorsan mész. Mindig lesz egy végtelenül kicsi 0-hoz tartó X szám, amivel adott szitu megelőzhető lett volna. Kivétel az Y tengelyt. Ott kíváncsi vagyok milyen baromságot lehet kitalálni :P

    A te elképzeléseid szerint nekem egy esti kör haza 32km-re 2 óráig kellene, hogy tartson. Nagyjából az a 15km/h az a sebesség, amivel bármire fel tudnék készülni, legyen szó prostiról, falopásról, vaddisznóról, őzről és bármi egyébről.

    Ha te valóban így vezetsz, maxi respect, én maradok a közveszélyes vezetni nem tudókkal :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz kenwood #551 üzenetére

    Nem lenne gond, ha ezek a legjobb műszaki és mérnöki emberek ne lennének alárendelve a pénzügyi részlegnek és marketing osztálynak. Ma kp-zárat javítottam. Én ugyan a világ top mérnökeitől messzire vagyok, de tudtommal egészen más vezetéket vezetünk el az ajtóknál, ez igaz a keresztmetszetre és a szálakra is valamint a szigetelésre, nem beszélve, hogy felkészülünk arra, hogy az ajtó a sima zsanéron túlra is rendszeresen lesz nyitogatva.
    Vagy feszültségesést szerintem már gimiben is elég frankón számoltunk fakton, valamiért az autógyárban ez nem jött össze.

    A mérnöki gárda önmagában ritkán ad ki szemetet. Amikor ennyire látványos a butulás, ott másban kell keresni a hibát :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Alchemist #569 üzenetére

    Ezért érdekelne engem ez a dolog, hogy tényleg az van, hogy távolsági levételéhez madzagoljam be a féket és satufék be? Mert tompítottal pcsát sem látsz ekkora tempónál, azt viszont erősnek érzem, hogy a "mindenre számítani kell" mentalitás miatt dici-döci legyen esténként.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák