Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz dabadab #19 üzenetére

    A Lutonon engem is benyomtak a testszkennerbe, de valahogy nem gondolkodtam rajta, hogy esetleg inkább visszamegyek lébecolni a Picadillyre.
    Mint mondtam, az megint egy másik történet, ha házilag tiltakozom.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz dabadab #24 üzenetére

    Pont ez a jogaid önkéntes feladása - és pont ezt nem kellene hagyni

    Őszintén megmondom, szívesebben másztam volna vissza Londonba testszkenner nélkül is, de sajnos nem volt adott a lehetőség.
    Máskor inkább lesétálom a távot :D

    Viccet félretéve értem én azt, amit mondasz, de a gyakorlatban ez tényleg nem úgy működik, hogy puffogva kijövök a terminálból, mert csak. Majd ha a magánrepülőm vár, és én mondom meg, hogy mikorhová, akkor ofkorsz.
    A gyakorlatban az a helyzet, hogy örülök, ha valaki megmondja nekem a lakásában ülve egy fórumon (no offense), hogy a helyemben ő nem vetette volna alá magát a testszkennek, de a kettőnk közül nekem indult a repülőm. És ez független attól, hogy egyébként mit gondolok a reptéri ellenőrzésről. Ráadásul még repülni is utálok.

    Mondjuk érdekes kérdéskörként belőlem mindig előjön, hogy azok, akik felvilágosodott nem-birkák, a való életben tesznek valamit az ige hirdetése okán (úgy értem, tényegesen és tevőlegesen, nem a manapság megszokott műlázadós karosszékanarchista módon), vagy csak gyártják a tartalmat egy fórumra, másnap reggel meg ugyanúgy betakarodnak munkaidőre, mint a kis gyapjas társai... tényleg érdekel ez.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák