Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeoos

    tag

    válasz Sir Riccio #24 üzenetére

    Látod még ebben is gyenge vagy:

    Ne a megjelenéssel próbáld igazolni magad, hiszen ha az oldal szabályait nem sérted meg bármilyen hülyeséget közzétesznek ... ez az Internet nyitottsága és szólásszabadsága. Ez nem minősíti a tartalmat.
    Próbálsz megbántani, de mivel nagyjából felmértem már magamhoz mérten az intellektuális helyzetedet, ezért nálam sajnos csukott fülekre találtál.
    Tudod roppant egyszerű ... írásaidat próbáld meg pénzre váltani és egy kiadót ostromolni vele, majd rádöbbensz milyen válasz fog érkezni (de ne a dörmögő-dömötört)
    Egyebekben nem kell ennyire mellreszívni a dolgot, mert még a végén önkritikának fogja értelmezni valaki, amiben saját magadról húzod le a leplet.
    Abban pedig már megint piciny képzavarban kergetted magad, hogy javaslatod szerint ne olvassam el ha nem tetszik. Értesítelek, hogy sajnos csak elolvasás után lehet bármit megítélni, nem előre. A nem kell itt okoskodni dolgot már nem is reagálom le - persze közben azért huncut mosoly kerekedett az arcomra ( biztos igazad van).
    Szerintem menj el egy írással foglalkozó iskolában, ott sokmindent megfognak tanítani és később akár még értelmes dolgot is fogsz tudni megjelentettni.

    [ Szerkesztve ]

    "... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Új hozzászólás Aktív témák