Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #33 üzenetére

    azzal véditek a reklámokat, h lehurrogjátok, aki szót emel ellene, de olyan módon, mintha a face egy kis mini kft lenne, nem pedig a világ leglátogatottabb leghatalmasabb weboldala

    te a rendszer működéséről beszélsz -amir én azt mondom, hogy rossz-, de én meg az emberi oldaláról
    értem én, hogy amint elindul egy weboldal, a lehető legtöbb pénzt akarják belőle, és egyensúlyoznak, hogy a user mennyi reklámot visel el ..... csak ez esetben akkor nem fogsz már reklámokkat látni, ha alszol .... számomra ez rémisztő ... az a rengeteg kérelen sz.r

    tök normális hangnemű kommentek jöttek a reklámok miatti nem tetszésüket jelezve, visszafogottan, ti meg leoltjátok keményen, hogy még ő érezze magát rosszul, hogy szóvá meri tenni

    olyan kioktató hangvételű némely post, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogyha felmész egy weboldalra, akkor reklám fogad .... a face-nak meg erre van esze ... de a userstyle.org-ról kell normális kiénzetet keresnem, vagy a socialfixer, mert ők úgy vannak vele, hogy adott az az okádék szín, és neked biztos jó az is ....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Stauffenberg #38 üzenetére

    Az eddig senki sem zavart, ha lájkolt, követett egy márkát, terméket, zenekart, filmet stb, ugyanúgy megkapta a reklámjait. Hisz ezért lájkolta. Ja vagy nem, aki minden szart benyom, az más, de ő meg minek nyom rá mindenre. :)

    Az extra profit meg szimplán csak marhaság egy embereket foglalkoztató, befektetőkkel együttműködő gazdasági társaságnál. Mindenki azért dolgozik és/vagy fektet be, hogy minél több pénze legyen belőle.

    Szóval én bírom az Oravecz Nórákat, szórakoztatóak. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák