Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz SylverR #427 üzenetére

    Igen, amikor összeeresztették az 56 ezres intelt a 70 ezres Bullal, és még el sem volt képes verni, úgy fél éve, akkor te mit mondtál volna rá? Többet is eszik. A csodapatch sem segített játékok alatt, ez is ki lett emelve.
    Linux? Most komolyan, csak azért menjek vissza linuxra, hogy tudjam mutogatni az e-farkamat, mekkora király vagyok, hogy Bullom van, és programoknál tudom használni?
    Nem érzed úgy, hogy tökön lövöd ezzel magad? Írtam, nekem játékra kell. Tömöríteni minek néznék 3 másodpercet, nem tömörítek. Azért azt ne mondd, hogy 30 és 40-50 fps között nincs különbség... ,,Az emberi szem 25 fps felett...'' kezdetű dumát el lehet felejteni, mert igenis észreveszed hogy nem 50, hanem csak 35 fps-sel fut a játék. És lehet én gondolkodom rosszul, de ha ez, a most meglévő játék jobban megizzasztja az amd-t, akkor mi lesz a később megjelenő játékokkal?

    Mans20, ezt az amd is ugyan úgy meglépte...

    Jön majd az i3 meg kölönben is, i3 nem egyenlő az i5-tel. Nem kötelező cserélni. Igen, nem szép amit intel bácsi csinál, viszont ez van. Innentől most mit csináljak, csak azért se vegyem meg azt a procit, ami az árkategóriában a legerősebb? Amikor az nvidia pénzelte a játékokat, és nekem az a játék kellett, mert azzal játszottam (pl. Sacred), persze hogy nem vettem radeon kártyát, hülye én sem vagyok... Azzal futott jobban és kész. Ráadásul akkoriban az ati kártya néha még önmagával sem volt kompatibilis...

    Azt azért ki lehet emelni, hogy az S és a T végű modellek (vagy milyenek vannak a K-n kívül) kevesebbet fogyasztanak. Nem egyenlő ez sem egy olyannal, ami nem S vagy T végű...

    De most már tényleg, délután minden tesztet átnézek, mert az árcsökkenés lehet a Bull felé terel jó pár embert, aki hozzám hasonlóan, végignézte. Az viszont egyértelműen megdőlt, hogy az A8 ugyan olyan jó játékra is... Neked lehet, de akkor ezt közölni illik.
    Ha én telefont veszek, akkor közlöm, hogy nekem jó a 32 ezres is, nem veszek 50-100 ezerért, mert drága, és amire nekem kell, megteszi a középkategória is, viszont a 25 ezresek már eléggé gyengék.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák