Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz moonman #16 üzenetére

    hogy vizuálisan kiemeljék a lényeget és bemutassák a vázlatot. a bemutatókészítés első szabálya, hogy amit elmondasz szóban, azt tilos ráírni a diára, csak címszavakban, ...

    na igen, ez a másik fele annak amit amit írtam...

    Az adatrögzítés és jelentések készítése elviszi a fele munkaidőt,...

    na igen, ez komoly gond tud lenni, de ez azért szokott lenni mert a főnök se** hü**e ahhoz amit csinálnia kéne... nálunk nem követelik meg a csili vili kimutatásokat meg stbit, nincs 2 ugyan olyan adatrögzítő táblánk, de minden szükséges eset infó rögzítve van ami kell és mindent megcsinálunk, gyorsan és a cég is működik és mindez megfejelve azzal, hogy dokumentálva is van minden...

    preziket is rendszeresen kell gyártanom, csak más a követelmény amikor tech demót, ajánlatot, vagy tárgyalási anyagot kell gyártanom...

    Mondjuk nekem külön kedvencem az, hogy amikor SCORM tananyagot állítok elő az ügyfél megkérdi, hogy hova lettek a PPTben lévő effektek... erre azt szoktam mondani, hogy nem attól lesz érdekes a tananyag, hogy hogy jelenik meg a szöveg (mert ha ez teszi érdekessé a tananyagot akkor az már rég rossz)

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák