Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    válasz #54625216 #87 üzenetére

    Ezt már múltkor is megpróbáltuk megmagyarázni neked, miért hülyeség hogy az MS az One miatt fog lemaradni. Arról nem is beszélve, hogy azóta kiderült, mekkorát kamuzott ezzel az MS: az Infinite-en kívül kb nincs is olyan exkluzív, ami érkezni fog One-ra

  • opr

    veterán

    válasz #54625216 #96 üzenetére

    Igazabol onnantol kezdve, hogy a megigert 2 evben osszesen egy belsos exkluziv jon, az egesz teljesen mindegy.
    A 3rd party studiok amugy se engednek el a kezet meg a one/ps4 generacionak 1-2 evig, mert abban van az uzlet, tehat 3rd party jatekbol minimum 2 evig nem fogunk nagy ujdonsagot latni, elegge be vannak szegenyek korlatozva.
    1st party meg -legalabbis az alapjan, amit eddig tudunk- csak a halo lesz az elso ~2 evben.

    Ami meg hiba: nem a ps4 pro/series x lesz alapul veve, hogy mi legyen a minimum, hanem a ps4 fat/slim, illetve a one/one s.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • Silεncε

    őstag

    válasz #54625216 #96 üzenetére

    De továbbra is összvissz egyetlen játékot jelentettek be az Xbox One generációra, a Halo Infinite-et (ezt is valszeg csak azért, mert még bőven a One-érában kezdték el és állítólag az volt a célplatform, csak közbejött a gen váltás). Még az új Forza Motorsport is XSX exkluzív lesz. Az MS totál tojik a curr genre (ez annyira igaz, hogy ha jól hallottam, az xCloudot eddig vivő XOS-eket is ki fogják cserélni idén XSX-ekre, mondjuk ezt már nem tudom hol olvastam, forrást ne várj), az XOS-t is csak azért hagyták meg, mert kis túlzással fillérekért gyártható és tökéletes lesz a prevgen játékok futtatására + 4k Blu Ray playernek + az xCloud szolgáltatás terjesztésére a GP-ben, így megúszták egy új konzol elkészítését. Középre az XOX helyére érkezni fog a Lockhart, ami ugyan gyengébb lesz viszont prociban megeszi az XOX-et + ott lesz az SSD, ergo azokban a sarokpontokban amiket a fejlesztők a kövi gen-ben ki fognak használni jól fog szerepelni, nem kell a XOX lassú HDD-jére is külön optimalizálni pl. Ezen felül ott lesz PC-n is az Xbox mint szolgáltatáscsomag (GamePass, stb) + ott az xCloud amivel meg még a mobiljátékosokat is le tudják fedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák