Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz rt06 #22 üzenetére

    Egyelőre nem látom a párhuzamot főleg a lőfegyver gyilkosság és az általam felvetett dolog között. Ahhoz, hogy valakinek nagyon jó képességűnek kell lenni, és nagyon jól kell ismernie a flash-t ahhoz, hogy ne zabálja fel a gépet, az nem az átlag fejlesztő hibája, hanem a flashé.

    (#24) Dezsike: Programozó vagyok, de az én szakterületelem olyan messze van a webprogramozástól, mint Makó Jeruzsálemtől. :DD

    (#25) zoltanz: Ha rendesen fel van kommentezve, akkor ez az állítás nem állja meg a helyét.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz rt06 #35 üzenetére

    Ha nem akar jó munkát végezni, akkor egyértelmű, hogy nincs az ellen védelem. Viszont az már nem a fejlesztő hibája, hogy egyszerű dolgokkal nem lehet benne csak úgy csinálni.

    (#41) zoltanz: Akkor nem ismered a batch-t, és a PERL-t :D . Én viszont ismerem a C++-t, ha nem is mesteri szinten, mert ezzel csak érintőlegesen foglalkzotam.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák