Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    A legjobb reklámblokkolás a hosts fájlban történő hirdetés oldal átirányítása localhost-ra, androidon(roottal) és windowson nagyon sikeresen működik, igaz a hirdetés keretje( frameje ) megmarad, de nem mutat hirdetést :) csak annyit ír ki hogy nem sikerült csatlakozni :)

  • #97246720

    törölt tag

    válasz cami][us #34 üzenetére

    pontosan nem éppen, mert telepíthető pc-s és androidos reklámblokkók,némely böngésző plug-in ugyan ezt teszik meg,user beavatkozás nélkül, meg nem is warez dolog :) meg speciel akkor a reklámblokkolás is lehetne tiltott mivel valakinek kárt okoz azzal ha blokkolva van és nem nézed meg.... ez egy ördögi kör sajnos...a hosts fál meg sima szövegfájl, nincs forráskódja, nem kell feltörni, egyszerűen módosítható különösebb appok nélkül is, ha tiltva lenne akkor se windows alatt, se android alatt nem lehetne szerkeszteni mert program nyelvben írták volna :) és mivel pl. az android nyílt forrású így a módosítása nem tiltott :) a windowsban meg megint csak nincs tiltva :) tehát ez sem warez :) akkor mi a probléma...

    telefonon erősen ajánlott mondjuk a reklámok blokkolása mivel nagyon sok adatforgalmat csinál pluszban, kéretlenül, főleg annak nem tesz jót akinek kis mennyiségű adatforgalma van...

    Működési szabályzat III.Moderáció, 10.Pont.Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
    10.„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói).

    A hosts fájl nincs szerzői jogvédelem alatt és nyílt forráskódú anyagok módosítása(mint az android) nem minősül wareznak :)

    [ Szerkesztve ]

  • #97246720

    törölt tag

    válasz netpeti98 #40 üzenetére

    az addig oké :) én csak egy módszert írtam le, ami ugyan azt csinálja mint az adblock, adblock edge, adblock plus és a hasonló reklám blokkolók, konkrétan nem írtam semmi mást :) ahogy a plug-inekben is úgy a hosts fájlban is lehet célzottan, precízen reklám szervert tiltani, például a rios nem google alapú hirdetéseket használ ha jobban megnézed :) hanem külön framben mozgó animáció egyből oldalra irányít, még sok oldal google által beágyazott érdeklődési körnek, sűrű keresések által generált hirdetéseket dob be egy erre specializált szerverről... :) ugyan már... ezek után senki nem nézett utána csak én? :DDD

    amúgy a szabályzat melyik pontja tiltja a lapcsaládon megjelenő hirdetések blokkolását: nem találom :D pedig már 3szor olvastam végig az egészet :)

    Update: megvan :D Szabályzat II.Általános rendelkezések:
    13.A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban.

    nos, én nem írtam le hogy kell blokkolni az oldalon megjelenő hirdetést :) tehát ezt sem szegtem meg :)

    [ Szerkesztve ]

  • #97246720

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #42 üzenetére

    Ugyan ezt írtam le én is, kedves moderátor, akkor ezek szerint nem sértettem szabályzatot azzal amiket írtam...mert egy fórumtársunk szerint, megsértettem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák