Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz moonman #55 üzenetére

    "érdekes, ez az érv, a Windows-IE vitában valahogy visszafelé szokott elhangzani."

    Ha még mindig nem látod át, hogy miért probléma az egyik, és miért nem az a másik, akkor szerintem felesleges lefutni az n+1. kört... Például az, hogy az Opera Mini egy saját, titkosított protokolt használ az Opera szerverekkel történő kommunikációra egészen addig nem probléma, amíg nem csak ezen a kapcsolaton keresztül netezhetsz a telefonodról. Ha viszont így lenne, az Operának is ki kellene adnia a megfelelő leírásokat mások számára.

    "és te tudod, miről beszélsz? mert nekem nem úgy tűnik."

    multiprocess .... check
    lassan nyit új fület ... check

    Nem vagyok benne biztos, hogy a két dolog összefügg, lehet, hogy ez a lassúság csak egy a sok IE feature közül... :P

    "szerinted. szerintem meg simán nem volt divat. az lett, beletették. tényleg geciség."

    Viccelsz, nem volt divat? Ezt ebben az esetben nehéz értelmezni. Ha az IE a domináns böngésző, és nincsenek benne fülek, akkor - jéé! - nem fogják sokan használni. Érdekes, amikor már mindenki más azt használta, olyannyira, hogy ez a funkció már az IE felhasználók tudatába is beférkőzhetett, akkor egyszercsak belerakta. Biztos semmi köze nem volt a jelentős piaci részesedés elvesztéséhez. :U

    "azt kéne felfogni, hogy az emberek 90%-a leszarja, hogy milyen böngészőt használ, azt sem tudja, mi az a böngésző, nemhogy mouse gestures..."

    Én is ezt magyarázom. Ha van egy lista, akkor logikus, hogy létezik választék. És akkor a 90% egy jó része rájöhet, hogy internet != kék E betű. Ezután persze még mindig használhatja az Internet Explorert, ha neki az a megfelelő. A mouse gestures nyilván saját példa, de akadhat olyan apróság, ami éppen megtetszik valakinek egy alternatív böngészőben, és mondjuk emiatt vált.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák