Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Morden24 #35 üzenetére

    Igen, ez a lényeg! A felhasználó nem fizet érte. A legtöbb, komolyabb szolgáltatásért az Apple esetében fizetni kell, csak a jelentéktelenebb, vagy alap szolgáltatásokért nem. Kétlem, hogy egy, a felhasználó számára ingyenes szolgáltatással bővítenék a sort, mikor így is van elég.

    Nem tudom hogy elmagyarázni, de én akkor sem tudnám elképzelni, hogy az Apple-nek legyen keresője... :))

    Gondolom az Apple úgyis az iTunes-hoz hasonlóan fog indítani egy Amazon ellenfél e-köny áruházat az új tablet pc-jük mellé, így egy kereső fejlesztésére úgysem lesz idejük.

    (#36) DavidBalazs: Egy online zeneáruház felvásárlása nem éppen kereső felé kacsintgatásnak tűnik, inkább az iTunes Store erősítésének. :)

    Amúgy nem vagyok nagy Apple szakértő, felsorolnád, hogy melyek azok az ingyenes online szolgáltatások, amik hasonlóan monumentálisak, mint egy kereső megindítása? A Nokiának is van mail szolgáltatása, mégsem áll esze ágában sem keresőt indítani, neki sem illene a profiljába... ;)

    Egyébként azzal a 30milliárdal nem biztos, hogy a Google-nek, vagy a Microsoft-nak akarna nekiugrani, mikor tudja, hogy az említett két cég tulajdonában ennek a tőkének a többszöröse van, plusz fejenként egy _kész_ kereső motor. :)

    MOD: Visszatérve a témához, szerintem 2011/2012-ben már a Mozilla Microsoft tulajdon lesz, mert mondjuk, ha a Google képes őket dobni a Chrome kedvéért, akkor a MS sem fogja csak úgy támogatni őket az IE mellett. Szerintem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák