Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Criminal017 #1587 üzenetére

    Nekem két plusz gumi belsővel volt a dobozban, így nem foglalkoztam utólagos rendeléssel. megvan kb fél éve a gép, kapott pár nagyobb ütést is, és kibírta. Kicsit túl van tolva ez a defekt dolog ( ezt mondták nekem is mikor rákérdeztem, és a saját tapasztalatom is ez) . Szóval lehet 3 defekt mire másik belső kell.

    kormánylötyögésre én is felkészültem aliexpresszes hézagolókkal, de ez se kell még. Addig te se tedd bele. Minek? Majd ha lóg, érzed hogy bele kell tenni.

    Fékkel se foglalkoztam még, mivel én keveset használom, szerintem nekem ezek a dolgok amik alap problémának vannak írva nagyon sokára fognak előjönni. heti 10km max ha belemegy. ( kamionba hordozom, hétvégén ide oda, vagy hétközben boltba megyek vele )

    a féket én is állítgattam, de nem érzem hogy az a visszatöltés bármennyire is jelentős lenne. ha töltőről 4-5 óra alatt megy tele, akkor kétszer 5mp gurulásnyi töltés nekem nem ér semmit. Inkább jó az hogy tudom szabadon gurítani.

    Lementem vele egyszer autópályáról montecarloba franciaországból, ami kb 7km volt csak oda, végig durva lejtő, vagy 500m szintkülönbség. De mivel vissza is kellett menni, igy az emelkedőn meg kétszer annyit megevett. kb 10km.et tudtam vele menni mert felfelé a meredeken nem is bírta sok helyen, tolni kellett, de ez idő alatt valami 3%-ra merült. Szóval itt se ért semmit a töltés :D

Új hozzászólás Aktív témák