Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Döglött Róka #25 üzenetére

    Persze az a helyzet, hogy igazából senki nem tudja mit és hogyan gyűjt innentől kezdve bármelyik fan meg a Microsoft dumálhat, hogy így meg úgy megfelel bármilyen európai követelményeknek, érvényes ez a Windows 10 -re is.

    Képzeld van akit zavar, ha hazapofázik a rendszer.

    Lehet ezt ilyen microsoftosan leszarni, meg bagatelizálni, meg visszamagyarázni, hogy mit gyűjt meg ilyenek, meg azt is lehet magyarázni, hogy ez már Win 8 óta ott van agresszíven.

    Én nem használok 8 éve Windows-t, de ez az én dolgom, de azért ugye érzed, hogy van akit ez zavarhat... Vagy nem?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz anulu #46 üzenetére

    Te ezt már tisztáztuk vagy nem, az Ubuntu-ban ki lehet kapcsolni a Windows-ban ki lehet kapcsolni?
    Nem és még lehetőséged sincs választani, aztán jó lenne tisztázni, hogy az Unity-s verzió az ami gyűjt a többi nem, azért egy disztróra ráhúzni egy komplett közösséget, ez ilyen microsoftos mellébeszélés megint.

    Nem kellene keverni a szezont a fazonnal, kérlek mutasd a Windows-t amiben ki tudom kapcsolni ezt a funkciót, ja hogy nincs ilyen, akkor talán hagyjuk is ezt ennyibe, az meg hogy mindig előjöttök az Ubuntuval, akkor ezek szerint az összes Windows szar mert 1998-ban bill gates-nek belefagyott a show-ba a 98? Ja akkor most majd jön a sok fan hogy én vagyok a hülye ugye?

    Mutatod a listát pontosan mit gyűjt a Windows?

    Ja nem akkor:

    Mellébeszélni a Graphisoft parkban kellene, de maradjon is ott.

    Köszi. és akkor ezek után remélem, hogy valamelyik gyengébb képességű fan előjön, hogy megint nem MS OS MS topicban, ugye érzed hogy flame keltő a bejegyzésed? Csak mielőtt megjelennek az igazi:

    [link]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Döglött Róka #49 üzenetére

    Igen a kis usereknél meg szinte csak Enterprise van hegyekben, sőt mindenkinek van otthon saját SCCM szervere is ehhez, meg egy komplett gépparkja is ugye érzed az iróniát, vagy? MS toolkit? :) Ja várj ez nem legális. Vagy keverjük a szezont megint a fazonnal az otthoni usereket a vállalatival, vagy csak kellett valamit írnod? :F

    A microsoftnál a dilettalizmis alap, de a fanok sem jobbak sajnos.

    Mondok még ilyeneket jó?

    - Az erőforrás ma ingyen van, ezért ne vegyél VMware-t, XEN-t, vagy használj KVM-et, mert az képes erőforrást megtakarítani a Hyper-V cserében olcsó.
    - Mi megelőztük a VMware-t mert a Hyper-V támogatja a dinamikus memóriakezelést, ja hogy a Hyper-V olyan szutyok hogy a memória kezelése egy Windows Server szintjén van és a VMware-nek nem is kell a dinamikus memóriakezelés, mert kb űrtechnika a Hyper-V-hez képest arról ne beszéljünk.
    - A Windows már ezt is támogatja, igaz kb az összes operációs rendszer támogatta már 2010-ben de nem baj.
    - Az AD a legjobb timeszerver, mert az közvetlen kapcsolatban van a kliensekkel.

    Mondjak még szállóigéket a Microsoft szótárárából.

    Azért majd tedd el későbble, hogy tujál még írni ekkora ökörségeket.

    (#60) Döglött Róka

    Kifogytál a hogyan érveljünk microsoft mellett hülyeségekkel szótárból?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Döglött Róka #66 üzenetére

    Én biztos nem hülyéztem senkit, max azt írtam, hogy mekkora badarság összekeverni a nagyvállalati Windows környezetet az Otthoni követelményekkel. De ha már, akkor én is írtam pár nagyvállalati példát, de off topikba, mert semmi köze a témának a topik témájához.

    (#63) anulu

    Szólj ha majd Pakson Hyper-V lesz, vagy ha egy komolyabb iparvállalat nem KVM-re áll át, hanem Hyper-V-re.

    Ha szerinted a VMware nem űrtechnika a Hyper-V hez képest, akkor régen láttál VMware-t, csak pár olyan amiről a Microsoft lefizetéssel szokott megoldani, mert ez ilyen microsoftos:

    - VVOL-
    - VSAN
    - vDS
    - INDISK
    - SRM
    - xvMotion

    Szólj ha majd a Hyper-V ezeket tudja.

    Drága a VMware de működik is, ellentétben a Hyper-V-vel.

    lehet pislognál, ha tudnád, hogy milyen cégek dolgoznak Hyper-V-vel...

    Tudok pár helyet, de meg is érdemlik.

    azonos méretű VMWare-hez képest. annyival az utóbbi pedig már nem tud többet.

    Hát ja a VMware Essential szintjét tudja a Hyper-V, a Standard már necces, az EP szinttől meg kb 5 év lemaradásban van, ez is ilyem MS bullshit, hogyan adjuk el a gyenge MS terméket pénzért, persze úgy, hogy az MS fizet a váltásért. Mert alapban nincs az a hülye, aki a VMware-t Hyper-V -re cseréli ha csak nagyon nem akar spórolni.

    Az értelmesebb az KVM-re vállt. De Hyper-V-re? Persze akkor azért komoly engedményeket kell adni az MS-nek különben nem éri meg. Az megint más kérdés, hogy nem ért a VMware-hez, de az a Hyper-V-hez sem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák