Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    Azer az mekkora epic , hogy valaki ingyen ad egy szolgaltatast es meg igyis kenytelen a siras miatt "engedelmeskedni" a felhasznalok TELJESEN ALAPTALAN felhaborodasanak. Az megvan sracok , hogy a 15GB-s csomag ingyenes volt ? Ha olyanja van visszavagja es kaptok 123megat. Ha tobb kell , lehet erte nyugodtan fizetni , nemtudom mit gondoltok , hogy van ott valami hattertar-fa es azon terem az eszmeletlen mennyisegu petabyte vagy megtobb , hogy te ingyenesen menthesd a lopott zeneket meg a szombati partifotokat ? Eljutottunk oda , hogy ma mar az ingyenes sem jo , nevetseges.

    #11 : erdekes , az en w10em nem ment onedrive-ba. A hiba nallad van.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz tatararpad #13 üzenetére

    Mert ha az ingyenes 15ot levagjak 5re , akkor minden felhasznalonak automata 1/3 annyi adata lesz ? Mert ha erre a kerdesre szerinted a valasz az , hogy nem , akkor nyilvan vesz egy nagyobb tarhelyet. Az meg , hogy mashol...r+1 userekerol beszelunk , majd rabok , hogy bovites , leterhelik a bankkartyajat 1,99juroval oszt van 100 giga , kerdes meg mar nincs. Erre valszeg az ms is rajott , nyilvan nem vagjak a fat maguk alatt , szerintem akik ott ezt a dontest meghoztak """"picit"""" kompetensebbek a temaban , mint ezen a forumon az osszes user egyutt. Minden ilyen mammut cegnel az egyetlen szempont a nagyobb profit. Nyilvan ha igy dontottek , ez hozta a tobb penzt. Ha csak minden 1000 userbol 1 aztmondja , ok fizetek , az mar plusz penz. Ez eleg egyszeru matek.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz NandoXXL #15 üzenetére

    Nemtudom , en nem lattam sehol a w10 szerzodesi felteteleibe , hogy a penzemert a 15gb-t is megvasaroltam , de biztos csak nem olvastam el eleg figyelnesen. A targely kitoltesere pedig : ket lehetoseged van , az egyik , hogy a munkadhoz szukseges dokumentumokat tarolsz ott , na ebben az esetben mar onmagaban a tevekenyseg problemat jelent , de tegyuk fel valamiert pont egy cloudba akarod kitolni a munkad , akkor nyilvan nem tetel a sokkal nagyobb tarhelyert mint 15 gb az a 400 forint , mivel innentol neked a cloud munkaeszkoz. Ha nem ez , akkor maradnak a szemelyes dolgok. Abbol az egyik legetoseg amit eddig is emlitettem fotok , a masik pedig filmek/zenek stb. Ha filmet/zenet stb vasarolsz , szinten nem tetel a 400 forint , amihez amellett , hogy sokkal tobb helyet kapsz , meg hozzavehetjuk azt is , hogy aki ilyesmit tarolt eddig sem fert el 15gb-n. Valahogy nem latom az egesz storyban azt a pontot , ahol az ms humekkora kovsog , hogy 15 helyett csak 5 gigat kinal INGYEN. Az ingyen azt jelenti , hogy egy kurva kilobyte nem jar neked attol , hogy vettel egy w10et , de az ms megajandekoz. Erted a lenyeget ?

    #17 : azzal a lepessel termeszetesen en sem ertek egyet , epp ezert emeltem ki mar az elso hszben a 15gigas ingyenes csomagot. Az o365 az tenyleg mas teszta , ott te fizetsz valamiert , az pusztan feregseg. De nem veletlen emeltem ki a 15os csomagot.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Polllen #21 üzenetére

    Nem , az egeszben (tovabbra is az alap ingyenes csomagrol beszelek ) az epic , hogy mindenki azt hiszi , hogy neki minden csak ugy jar alanyi jogon/jofejsegbol/akarmibol. A 15 gbs csomag AJANDEK volt , ahogy most a sokkal kisebb 5os csomag is AJANDEK. Itt semmivel nem tartozik az ms , mar onmagaban a regisztracios oldal ahol igenyelheted , hogy megmaradjon a 15gb-d , szinten egy ajandek. Ezekert a felhasznalok nem fizettek semmitsem , a felhaborodasuk minden szempontbol tokeletesen alaptalan. Egyetlen aspektusa van , amire aztmondom talan jogos , az , hogy kaphatott volna minden user egy emailt , hogy mivan. Talan az ezen valo felhaborodas jogos , a tarhely mereten valo pedig nevetseges.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz tatararpad #24 üzenetére

    Ez a lenyeg , hogy nemtudtok (ahogy enis csak nagyon nehezen) kulonbseget tenni a poweruser meg az atlagfelhasznalo kozott. Mer az atlag nemfogja beirni kugliba , hogy melyik a legjobb cloud , mert az sem biztos hogy tudja , hogy van alternativa. Elerakja a winphone , hogy itt menthetsz , o meg ment. Ezzel az erovel en meg Tresoritot hasznalok , ha nagyon kell a cloud , az meg alapbol 2gb , akkor az most a legszarabb vagy mi ? Az atlagot pont nem erdekli , hogy a gugli 3szor annyit ad , mert lehet , hogy azt sem tudja hogy van.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz cl.aci #32 üzenetére

    Szerintem az nincs rendben , hogy igyenyt tamasztasz , de nem adsz erte semmit , hogy azt valaki teljesitse. Ezzel az erovel ha neked nem 15 , hanem 30 giga keped van , akkor mit csinalsz ? Irsz az MS-nek , hogy neked 30 giga kell ingyen mert annyi keped van? En az egeszben azt nem ertem , hogy szeretnetek hasznalni egy szolgaltatast , ami a szolgaltatonak egyertelmuen penzbe kerul , hogy kiszolgalja az igemyedet , de ezt semmivel sem akarod honoralni. Koznyelven : elvarod , hogy biztositson neked cloudot , csak baszol fizetni erte.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák