Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz moonman #35 üzenetére

    Jaja, hisz az iPhone előtt, minden mobilgyártó csakúgy ontotta az érintőkijelzős telefonokat, az emberek meg csak úgy kapkodtak utána...
    Szóval most elég sok embert le primitív tudatlan bírkáztál.
    Milyen jó is volt az iPhone előtti régi mobilos oprendszereket érintőkijelzővel használni, hisz most az érintőkijelző lázban mind csakúgy sikert sikerre halmoz...

    Mellesleg, értelmezési gondokkal küszködsz, a köztudat, az nem bizonyos emberek, hanem az bizony az emberek döntő többségének tudása. Tehát akkor tegyük fel a kérdést, az emberek döntő többsége tudta mi az "app" az App Store előtt?

    Nyergeld meg a nagyot

  • Fecow

    aktív tag

    válasz moonman #45 üzenetére

    Látom nem értetted amit írtam.
    Gondolom ezeket ugyanannyian használták, mint a mai érintőkijelzős telefonokat. Gondolom, ugyanannyian ismerték ezeket, mint ma pl. az iPhonet. És nem utolsó sorban ugyanannyira könnyű volt stylus nélkül használni ezeket mint a mai érintőkijelzős telefonokat.
    Végülis a smartphone business nem is az elmúlt években futott fel marhára, és nem is az iPhone az egyik (ha nem "a") legsikeresebb smartphone a piacon, pff....
    Vak Apple utálat gratulálok.

    Nyergeld meg a nagyot

  • Fecow

    aktív tag

    válasz rt06 #52 üzenetére

    Én ilyet nem mondtam, én azt mondtam az áttörést az iPhone hozta. Kvázi az érintő kijelzőt az iPhone hozta meg az emberek nagyrészének (közvetlen vagy közvetve).
    Visszakérdezek, azt akarod mondani, hogy nem az iPhone-nal indult be az érintőkijelzős, okostelefonláz?
    Ha már Ford T-modell. Inkább úgy mondanám, hogy a Ford T-modell miatt lettek elterjedtek az autók, hiába készített Benz is autókat már, az azt megelőző században. Tudomásom szerint nem is vonja kétsége a Ford T-modell érdemeit hiába nem az első autó.

    ntomka: Biztos nekem rossz a szövegértési képességem, de az Android az melyik smartphone? Ne keverjük, már a telefonkészülék, és a készülék által futtatott OS fogalmát.

    moonman: Törvényszerű volt vagy nem attól még ők csináltak olyat amit sokan vettek, őket kezdték el másolni a telefongyártók. (A T-modell-re se mondjuk, hogy jó de nem ér semmit, mert törvényszerű volt, hogy elterjednek az autók.) Ugyanez a tablettel, mikor indult el a tablet láz, melyik évet mondják úgy mond a tabletek évének? Az iPad úgy néz ki ugyanazt csinálja, mint az iPhone, fogyaszthatóvá teszi a felhasználók számára a mobil informatikát.

    Na de látom, sikerült hangulatot keltenem, én eredetileg csak arra akartam, volna célozni, hogy az iPhone piac alakító hatásait lebecsülni 2007-ben talán még elment, de 2010 már kicsit ciki, és komikus. Ezzel kiszálltam az iPhone témából.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák