Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz kicsitomi88 #17 üzenetére

    Nagy szavak. Érvek kellenek a maradás mellett? Tessék kettő: család, barátok. Szüleim 50-en felül vannak, ők már nem nagyon mennek sehova, ráadásul apámnak nem mindennapi hivatása van, ami még pluszban is ideköti. Semmi pénzért nem hagynám itt őket, főleg, hogy lassan eljön az az idő, amikor nekem kell gondoskodnom róluk. Barátok alatt pedig nem haverokat értek, hanem olyan barátokat, akikkel a röpke 28 évem alatt építettem ki a kapcsolatomat, akik nélkül a legtöbb emlékem fabatkát sem ér.

    Igen, szar az egészségügy, irreálisak az adók és sorolhatnám. Nekem eddig két vállalkozásomat tették tönkre, mégis talpraálltam, mondhatjuk, hogy rendben van az életem. Pedig ugyanabban az országban élünk, ugyanazon körülmények között. Aki a kormánytól várja, hogy jobb lesz neki bármi, az egy barom, már bocsánat. Engem olyannyira nem érdekel, hogy nem is követem a napi politikát, nem tudom ki-kicsoda és éppen mit bénázik, vagy hogyan szúr ki az átlagemberrel.

    Tahó emberek mindenhol vannak, ha ezért mész el, akkor nagyon naiv vagy. Nem tudom, hogy a 88 mit jelent a neved mögött, de ha a születési éved, akkor talán egy kicsit visszavehetnél az arcból, mert te még meg sem próbáltad.

    mod: Egyébként ezzel a hozzáállással pontosan te testesíted meg a magyar mentalitást. Mindig a másik a hibás azért, ha szar valami és milyen jó lesz ha már nem leszek itt.

    :W

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák