Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz mitulabattyi #21 üzenetére

    Tovább megyek, el is olvastam, nem csak a képeket nézegettem. Úgy nézem Veled ellentétben.
    Tudod mit jelent az, hogy folyamatosan bufferolja a videóanyagot és az előtte+utána lévő pár percet tárolja csak le? Ennyit tud a cucc, rengeteg ilyen elven működő holmi van. Autókban is sokan használnak ilyet baleseteknél. Nem kell végtelen giga tárhely, csak azt menti amire valóban szükség van és van egy átmeneti tárolója.
    Amúgy annyira bírom, hogy egyeseknek mindenki egy szenzációhajhász barom aki bekerül a hírekbe. Utánanézni luxus, de mindenki oldalát meg kell furkálni meg a hátsó szándékot keresni. Ez a fickó azért írta a blogposztot, mert egyszerűen nem talált sehol segítséget. A családja előtt alázta meg pár tapintatlan baromarcú. Ennyire nehéz egy kis együttérzést tanúsítani? Persze miért is... tök evidens, hogy egy középkorú két diplomás doktorival rendelkező családos rokkant fazonnak az a szórakozása, hogy külföldi mekikben kötözködik? Hihetetlen ez a fórum de tényleg... inkább be is fejezem mert már fájok.

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    válasz mitulabattyi #24 üzenetére

    Ez egy ilyen jövőbe látó készülék? Vagy hogyan lehetséges "hogy folyamatosan bufferolja a videóanyagot és az előtte+utána lévő pár percet tárolja csak le"???
    mármint valamilyen okból elindul a rögzítés. az ok előtti rövid időszak és az utána következő rövid időszak bekerül a memóriába.
    kifestőkönyv való neked, nem szövegértelmezés.
    egyébként meg annyi történt, a békazabálók beengedték egy papírral, majd mégsem tetszett nekik a fején lévő basz, hozzányúkáltak, aztán kidobták, bár szerintem inkább kikísérték, előtte összetépték a papírját.. utána meg mindenhol leszarták a panaszait. ezek azért elég jól követhetőek a fotókon, illetve a blogon. ebből az utóbbit illetve a hozzányúlkálást sérelmezi. utóbbi elmondása szerint konkrét anyagi kárt okozott neki.
    itt meg levonták a következtetést, neki a murva annyát. nájsz.
    persze ennek az óriási újságírói és stilisztikai bravúrral elkészített cikk is megágyazott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák