Új hozzászólás Aktív témák

  • traz75

    tag

    válasz Lacccca87 #3 üzenetére

    Ez nagyon nagy tévedés, tegnap tettem fel a 17.10.3ast, ott valamit nagyon elcsesztek mert a rendszerindítás után konkrétan elsőre el sem akart indulni a win10, csak tekert, tekert a kis loading jel vagy tíz percig (SSD, nyolcmagos proci + 16 giga rammal), aztán meguntam és nyomtam egy resetet, akkor nagy nehezen elindult.
    Időnként azonban váratlan hibaüzeneteket írt (nem emlékszem, valaminek a telepítését hiányolta) és leállította a radeon klienst. Plusz a progik hiányolták a videókártya DX11 támogatását...

    Visszatettem a 17.10.2-t, azzal minden okés. Szokatlan egyébként, mert évek óta nemigen semmi problémám a radeon driverekkel, a crimson drivercsomag meg egyenesen fasza volt eddig, talán egyszer-kétszer volt gond velük, de mindig megúsztam azzal hogy soha nem nullnaposan tettem fel.
    Az RX széria óta tört meg náluk valami, a release notesek szerint azt állandóan foltozgatták, a Vega meg egyenesen teljes káosznak tűnik - szerintem kétségbeesetten kapkodnak hogy végre ki tudjanak adni hozzá egy drivert de nem és nem akar összejönni nekik, a kapkodásban meg még azt is elcseszik ami már működött.

    Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

Új hozzászólás Aktív témák