Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zorzy4

    őstag

    Kp én is csak a bolhapiacokon használok, de ezért nem fog szerintem, még jó ideig kikopni a kp. Az viszont nagyon felháborít ha kiírják egy boltba, hogy ezer forint alatt nem lehet kártyával fizetni. És ez persze nem a spar vagy tesco, hanem az olyan kisboltok, ahol- egy régi példán érzékeltetve - az 59 danone joghurt dobozán is áthúzzák az árat és adják 80ftért. Ha enyi pluszt raknak egy termékre, akkor férjen bele ha 200ftot kártyával fizetek.

    A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

  • zorzy4

    őstag

    válasz FF23 #50 üzenetére

    "spárodban" kissé személyeskedő. És remélem sznobot sem rám érteted, mert minden vagyok csak nem az. Pl én nem vásárlok neten, mert szeretek bemenni a boltba és ott élőben körülnézni, és állasokat is megtartok ezzel, mert ha mindenki neten rendel és drónók hozzák ki cuccost akkor nem lesz szükség eladókra előbb utóbb. És ugye nem lehet mindenki programozó. De a kiskereskedők mentalitását is ismerem, hogy kihasználja azt hogy hozzá csak a sarokra kell leugorni. Úgyhogy tartom magam ahhoz amit leírtam.
    Az átutalásnak sem vagyok híve kis fizetésből, jobban tudom kontrollálni a dolgokat a sárga csekkes módszerrel. Nem kerülhetek abba a helyzetbe, hogy többet vonnak le, aztán fél évi levelezés után talán visszakapom, de addig elúsztunk a pénzel, ha hónapról hónapra élünk.

    A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Új hozzászólás Aktív témák