Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Entryy #47 üzenetére

    Az vicces sztori volt. :)))

    Nem csak kérdeztél, hanem azt javasoltad, hogy a kp-s ár legyen olcsóbb (x0.96).
    Kérdezted, hogy miért fizetnéd a kártyásterminál plusz költségét. Én visszakérdeztem, hogy miért fizessem a kp kezelés költségét? Mire állítottad, hogy te szakmabeli vagy, én pedig tudhatnám, hogy génégyes nincs mindenhol. Itt lezártál mindent. Én ezenfelül kiemeltem, hogy a génégyes csak egy kockázatot vállal át, némi havidíjért. Természetesen, nem kötelező jelleggel. És azt az apró (bár nem unortodox) közgazdasági kiegészítéssel, hogy a kockázat pénzben mérhető. Mindamellett, hogy a lopási kockázat csak egy költség a többi között.

    Tehát, ha csak kérdezel, és engem nem tekintesz szakmabelinek, én is kérdeznék, mint szakmabelit, hogy akkor hogyan is van ez? Ha tudod, hogy hogy megy ez, akkor miért kérdezel olyant, ami sugallja a rossz választ, ha pedig nem tudod, hogy hogyan van ez, akkor pedig miért nem fogadod el a választ? Ha nem fogadod el, akkor miért nem fejted ki, hogy miért nem? Ez lenne egy érdemi vita. Nem az, hogy "kár rád pazarolni a karaktert". Én is szeretném tudni, hogy miben tévedek...

    [ Szerkesztve ]

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák