Új hozzászólás Aktív témák

  • Pipó

    őstag

    Náluk volt az előző lakásom gáz-áram szolgáltatása, de a gáz 2015-ben már kivonult, 1-2 hónappal azután, hogy eladtam a lakást. Az új vevő náluk már nem köthetett szerződést, ezért elment a Tigázhoz. Szabályos jegyzőkönyvünk volt a lakás átadás-átvételéről, tanúkkal aláírva a mérőállás adata is. Bevittem a telekomhoz, ahol azt mondták, hogy őket ez nem köti, majd kijönnek leellenőrizni, de csak két hónap múlva, mivel nekik ennyit enged meg a belső szabályzatuk. Két hónap elteltével ki is mentek és az új lakó által időközben elfogyasztott gázt kiszámlázták nekem, mivel az új lakóval ők nem állnak kapcsolatban. Az új lakónak ugyanezt kiszámlázta a Tigáz. Mikor felhívtam a telekomot reklamálni, azt mondták, hogy ez az eset teljesen normális. Fenyegetőztem, hogy tovább viszem az ügyet, de nem érdekelte az ügyintézőt. Végül kifizettem.

    "Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

Új hozzászólás Aktív témák