Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Miii, neeem! A cím a képek alapján lehetett volna "Utolsók vagyunk a 20-as listán" vagy "Még Románia is megelőz minket". Úgy már igazi hungarikum lenne. ;] Amúgy persze az egész nem reprezentatív, de ha ugyan ez kiderülne reprezentatívan, mivel itt az emberek születésüktől kezdve arra lettek programozva, találékonyan megtalálnák a módját, hogy önmagukba rúgjanak akkor is... :N

    Amúgy szerintem az egész kérdés eléggé lényegtelen... Azt gondolnám, jelenleg az emberek 98% százalékának a 512 mbps is elég, csak megbízhatóan működjön is. Minek több? Azon már kényelmesen lehet weboldalakon navigálni (ha meg nem, akkor nem a kliens sávszélessége a szűk keresztmetszet), akár közben "telefonálni", stb. Ha valaki letöltős, akkor is tök mindegy, hogy valami hülye film fél vagy két nap alatt jön le... ráér az. Ami érdekes, hogy hol mennyibe kerül egy (kvázi) korlátlan net elérés. Mindegy mekkora, ha kb az 512-t azért megüti.

    [ Szerkesztve ]

  • ddekany

    veterán

    válasz Rover623 #38 üzenetére

    Hát én ilyen programozással a saját életemben elvétve találkoztam (az emberek igen kis százaléka hiper-ősmagyar vagy afféle). Illetve, az hogy voltak országok akiket még Magyarországnál is lejjebb valónak gondoltunk, nem segít. Más népek jellemzően épp hogy sokkal büszkébbek önmagukra, gyakran már-már irritáló mértékben. Akár a környező országokat is (románokat pl.) is meg lehet nézni...

Új hozzászólás Aktív témák