Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    Erre most mit mondjak? Bár középiskolában még annyira nem érdekelt, most már próbálok mindent legális forrásból beszerezni, de természetesen mielőtt megveszek mondjuk egy játékot kénytelen vagyok letorrentezni mert olyan hogy "demo" már nem igazán létezik. A játékok 80%-a arra sem érdemes hogy megemlítsem nem hogy kifizessek érte 10 ezreket a Melódiáknál nagynehezen megkeresett pénzemből. (még jó hogy ott a humblebundle és az indiegala ahol azért lehet gyöngyszemeket találni).

    A filmekről meg annyit hogy nagyon elkényelmesedtek az emberek, moziba ritkán járok akkor is fél órát késnek vagy végigdumálja valaki az egész előadást, DVD-n / Bluerayen meg nem fogom megvenni mert optikai meghajtó lassan 6 éve csak a laptopban van ott is csak azért mert még nem volt pénzem venni abba is egy SSD-t és optibayt.

    Zenére meg miért gond ha nem veszem meg LEMEZEN ha ott van youtube ahol ingyen legálisan nézhetem/hallgathatom, ha jogsértő tartalom van fennt azt a youtube elintézi hogy ne legyen ott.
    Szintén ott a Deezer amit az előző telefon előfizumhoz kaptam bónuszba, ott is mindent megtalálok.

    Filmes/Sorozatos stream itthon meg nem is nagyon van, eredeti nyelven nagyon ritkán találni valamit. A TV-ben sz@r a műsor de azért is súlyos pénzeket elkérnek hogy te nézhesd a reklámokat. YT legalább azt mondja ha fizetsz nincs reklám...

    A torrentezésről meg annyit : Nem értem ezt a nagy felhajtást hogy ha visszatöltöd te vagy a rosszfiú. Nyugodtan töltsd le, de ne terjeszd = nincs honnan letölteni...érdekes...

    A kedvencem viszont hogy üres adathordozónál fizessem ki előre azt amit lehet rá sem fogok tenni. Kérdem én miért fizessek a jogvédőknek azért ha én mondjuk a fényképezőgépbe veszek egy memóriakártyát?

    Talán! De tényleg csak talán! Nincs véletlenül összefüggésben az hogy az átlagember sajnálja a pénzt kiadni olyanért ami nem kézzel fogható? Pláne ha kicsit szűkösebben él, akkor meg gondolkozzon azon hogy most egyen vagy vegyen egy most megjelent filmet 10k-ér?

    Elég sok szerző belátta, felesleges harcolni a filemegosztók ellen, inkább részesei lesznek.
    Ott a Donate gomb, akármennyit fizethetsz, akárcsak humble-n...

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák