Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz CptAdamica #48 üzenetére

    "Ha a szerelem alatt arra gondolsz, hogy 9 éve használok egy egeret, amivel megvagyok elégedve, kényelmes a formája, még mindig pontos és a gombjai is ugyan úgy jók, mint megjelenéskor, akkor igen, teljes szerelemmel átfűtve írtam."

    Arra, és feltűnt. : > 8, mert 2014-es az első iteráció, mindenesetre jól húzza.

    "De ha már méltatlannak titulálod a népszerűségét, akkor jöhetne valami felmérés/statisztika ami mutatja, hogy a felhasználók utálják az egeret a népszerűsége ellenére és csak a marketing miatt népszerű."

    Ez így értelmetlen. Ha visszaolvasol itt, akkor a #7-ben érzelmektől mentesen kifejtem, hogy miért gondolom annak. Ha valamit állítok, szokásom pontokba szedve megindokolni, főleg egy számomra annyira kedves területen, mint az egerek/egérpadok – itt értelemszerűen a fórumra vagy blogbejegyzésre célzok, nem feltétlenül cikkre, bár a cikkel kapcsolatos dolgokat is szokásom megvitatni a topikjában, de ezt te is láthatod.

    "Hol volt játékhoz marketingelve a szabadonfutó görgő?"

    Az EGÉR volt és van is játékhoz marketingelve (még tán FPS-re is, ahová tényleg antikrisztus kategória – ettől még valaki szeretheti, de azt értsd meg, hogy a kompetitív puttyogós + egeres múltam miatt nyilván nem fogom lelkendezve ajánlani senkinek ilyesmihez), és ha játékra szánt célszerszámról beszélünk, akkor ott valóban csak tömeg- és árnövelő faktor a szabadonfutó görgő.

    Az MX Master szériánál például már egyáltalán nem tartom "problémának", sőt, ott viszont a nem high-end hardverrel és a 140 (száznegyven...) gramm körüli tömeggel + az ehhez mérten elszállt árcédulával van bajom.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák