Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz FireKeeper #44 üzenetére

    Igen, hallottam hogy FM2 foglalat lesz neki, az igazság az hogy egyelőre nem is tervezek fejleszteni, eddig gondolkodtam egy köv. generációs bullon (vishera ha jól tudom?) de amint megláttam ezt a cikket elbizonytalanodtam...egyrészt eddig is az APUk felé húzott inkább a szívem és az eszem is több okból kifolyólag, másrészt az, hogy feltehetően az új generációs konzolok így fognak dolgozni, megint csak elbizonytalanított..van egy olyan érzésem, hogy az eddig csak duma szintjén menő "nagy változások lesznek" időszak el is fog jönni 1-2 éven belül a konzolok megjelenésével...majd ha kialakul az állóvíz, akkor fogok csak komolyabban fejleszteni, addig kivárok, szerintem érdemes lesz...Max. FM2, ha NAGYON jó lesz...bár sajnos kétlem hogy a CPU rész erősebb lesz mint az intelé, az integrált gpu az erősebb lesz, azt eddig is tudtuk...

    Egyébként mikorra várható a Trinity? Ti már tudtok valami infót róla? Van esély arra, hogy az AMD tudja folytatni azt a stratégiáját, amit eddig is (hosszú életű foglalatok) az APUk esetében is? Megmondom őszintén engem meglepett, mikor megláttam, hogy milyen rövid életű volt az FM1 foglalat!

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák